Dienas zelta veiksmes minūte. Kas tā ir un kā aprēķināt?

21-03-2018

zelta_minute


Cik daudz laika tērējam, lai īstenotu savus sapņus! Ezoteriķi piedāvā ne vienu vien metodi, kā to izdarīt ātrāk. Viens no interesantākajiem – iztēloties savu vēlēšanos noteiktā diennakts laikā jeb minūtē.

Daudzi jau pārstājuši ticēt, ka sapņi varētu īstenoties, un to panākt patiešām nav tik vienkārši. No jums tiks prasīta izturība un gribasspēks. Tomēr par ļaunu nenāks arī šāda interesanta metode – iespēja aprēķināt diennakts “zelta minūti”. Šajā īsajā brīdī Visums būs atsaucīgāks nekā jebkad!

Kas ir diennakts zelta minūte?
Pirms ķerties pie vēlmju īstenošanas vajadzētu saprast, kāpēc tieši šī brīnumainā minūte tiek dēvēta par “zelta minūti” un ar ko tā atšķiras no pārējām. Iztēlojieties, ka noteiktā brīdī izteiktie vārdi tieši ietekmē dzīvi un nav svarīgi, ko tieši tu pateiksi skaļi. Šajās sekundēs atveras tiešais saziņas kanāls ar Visumu. Visums noteikti sadzirdēs visu, ko vēlēsieties šajā minūtē! Bet nedrīkst iedomāties vēlēšanās, kas varētu nodarīt kaitējumu apkārtējiem. Pat ja tās īstenosies, to negatīvā ietekme var skart arī jūsu dzīvi.

Svarīgi, lai vēlēšanās skartu tieši jūsu dzīvi. Protams, mēs visi sapņojam, lai tuvinieki būtu laimīgi un veseli. Tomēr par savu labklājību viņi var parūpēties paši, jūsu sapnim jāattiecas tikai uz jums.

Tāpat aizliegts iztēloties vēlēšanās, kurās ir negatīvs priedēklis. Piemēram, ja vēlaties labu veselību, sakiet “vēlos būt vesels”, nevis “negribu slimot.” Pēdējā gadījumā tiek lietots noliegums, tāpēc Visums var šos vārdus vienkārši ignorēt.

Atcerieties, ka, iztēlojoties vēlēšanos, tev jābūt labā noskaņojumā, tāpēc, pienākot “zelta minūtei”, domām jābūt tikai pozitīvām.

Nevajag jau iepriekš sev iedvest, ka sapnis nepiepildīsies. Visums reaģē ne tikai uz to, ko pasakām skaļi, bet saprot arī mūsu domas. Noskaņojies pozitīvi un iztēlojies, ka jau esat tuvu savam mērķim. Mēģini izjust tās jūtas un emocijas, kādas justu, ja vēlēšanās jau šai pašā mirklī kļūtu par realitāti. Tikai ticība brīnumam un Visuma spēkam palīdzēs iegūt visu, ko vēlaties.

Kā aprēķināt zelta minūti
Izrādās, sazināties ar Visumu nemaz nav tik vienkārši: šim mērķim dota tikai viena minūte! Tāpēc tieši šai īsajā brīdī Augstākie spēki jūs sadzirdēs un ļaus pastāstīt par pašu svarīgāko.

Iztēlojoties vēlēšanos no 1. līdz 24. mēneša datumam, jāatceras, ka mēneša diena ir stunda, bet mēneša skaitlis – “zelta minūte”.

Piemēram, ja vēlaties iztēloties vēlēšanos 20.03, to varat darīt 20:03 – tieši tad būs “zelta minūte”.

No 25. līdz 31. katra mēneša datumam aprēķina noteikumi nedaudz atšķiras.

Ja vēlaties iztēloties vēlēšanos 31.12., tas jādara 12:31. Kā ievērojāt, mainās tikai skaitļu kārtība, bet jūsu vēlmju piepildījumu tas nekādi neietekmē. Turklāt tas nozīmē, ka Jaungadā varēsiet paust Visumam savus sapņus ne tikai pusnaktī.

Neaizmirstiet, ka jums ir tikai 60 sekundes, lai formulētu savu sapni. Nevajag lūgt Visumam uzreiz visu: katru dienu vēlies tikai kaut ko vienu. Tad tas piepildīsies daudz ātrāk!

loading...