Desmitais oktobris: spoguļdatums. Kā piesaistīt veiksmi, naudu, mīlestību

10-10-2019

Spoguļdatumi, pēc ezoteriķu domām, ir ļoti svarīgi, jo šajās dienās vieglāk piesaistīt veiksmi un labklājību. 10. oktobris jeb 10.10. nav izņēmums, un, lūk, ko iesaka eksperti.
Šodien pasauli pārvaldīs Vieninieks. Šim skaitlim piemīt izlīdzināta, spēcīga enerģētika, kas palīdz visās lietās. Jācenšas izvairīties no enerģijas izsīkuma, jātērē spēkus prātīgi, jo tie neatjaunosies tik ātri.

Mīlestība un attiecības 10.10.
Mīlestība Vieninieks vienmēr ir galvenais palīgs, jo skar ne tikai tos, kas meklē otro pusīti, bet arī tos, kas to jau atraduši.

Ģimenes cilvēkiem un tiem, kuriem ir attiecības, vēlams pēc iespējas vairāk pavadīt laika kopā. Var kaut kur aiziet vai nodarboties ar mājas lietām, noskatīties filmu, sarīkot romantisku randiņu.
10. oktobrī var piešķirt attiecībām dzirkstelīti!

Tiem, kas ir meklējumos, ieteicams nebaidīties no jaunas iepazīšanās. Ja kāds cilvēks patīk, mēģini viņu uzaicināt uz tikšanos, izstāstīt par savām simpātijām.

Attiecību sākumā vari veikt vienkāršu rituālu ar fotogrāfiju. Izdrukā to, uzraksti viņa vai viņas vārdu, paliec zem spilvena. Lai foto tur noguļ desmit dienas. Šajā laikā katru vakaru saki šādus vārdus: “Sasienu mūs ar lielu mīlestību. Lai notiek tā.”

Finanses un nauda 10.10.
Oktobra spoguļa datums labvēlīgs arī naudas lietām. Vieninieks simbolizē kāda svarīga ceļa sākumu. Var sākt jaunu projektu biznesā un darbā, tas var būt ļoti ambiciozs vai arī pavisam neliels. Vari darboties gan viens, gan lielā komandā.

LASI VAIRĀK
1. SARGEŅĢELIS PĒC NUMEROLOĢIJAS

2. NUMEROLOĢISKĀ NAUDASZĪME

3. IEPAZĪŠANĀS SKAITLIS UN ATTIECĪBAS

Ja nāksies tērēt naudu kaut kam svarīgam, bet dārgam, vari izmantot buramvārdus veiksmīgam pirkumam.

Var noformēt kredītus un aizņemties, tomēr jāatceras, ka naudai jābūt paredzētam lietišķām lietām, nevis izklaidei.

Lieliska diena maģiskiem rituāliem. Piemēram, vari ielikt dažas monētas puķu podā, sakot šādus vārdus: “Lai nauda aug un veiksme nāk. Lai problēmas aiziet un veiksme atnāk.”

Veiksmes piesaistīšana 10.10.
10. oktobris ir ļoti veiksmīga diena daudzās dzīves jomās, bet numerologi sniedz dažus padomus, kā to nostiprināt:

Pirmkārt, nevajag steigties. Vieninieks necieš steigu un pārāk ātru notikumu secību;

Otrkārt, jāpalīdz tiem, kuriem vajadzīga palīdzība.

Avots: “Esoteric”

loading...