Desmitais oktobris – astroloģiski interesanta diena. kas gaidāms, kad Jupiters pāriet Skorpiona zīmē?

10-10-2017

skorpions


10. oktobrī astroloģiski interesanta norise, kas ietekmēs visus cilvēkus, ir Jupitera pāreja Skorpiona zīmē.

Jupiters astroloģijā ir veiksmes un uzplaukuma planēta. Šodien tas pāriet Skorpiona zīmē, kur uzkavēsies nākamo 13 mēnešus. Skaidrs, ka Skorpioniem šis periods būs ne tikai laimīgs – tas būs ļoti labvēlīgs un nesīs pozitīvas pārmaiņas, kas lieliski ietekmēs visas dzīves jomas.

Labvēlīgs šis laiks būs arī citām zodiaka zīmēm. Katram no mums Jupiters savā zīmē nozīmē labklājības sasniegšanas nosacījumu maiņu.

Skorpions ir mistiskākā un noslēpumainākā zodiaka zīme, par to ir vienisprātis visi astrologi. Šī zīme ir vieda un taisnīga, kā arī apveltīta ar neticamu gara spēku. Bet tas nozīmē, ka šajā periodā visiem Skorpioniem parādīsies iespēja ātri īstenot savus sapņus.

Jupiters Skorpionā katram no mums sagatavos pārbaudījumus atbilstoši spējām. Visas grūtības tavā ceļā šajā periodā būs pārvaramas, un tām būs īpaša vērtība tavā attīstībā. “Šīs grūtības kļūs par pēdējām durvīm pirms ilgotā mērķa sasniegšanas.

Tāpēc šajā laikā par grūtībām vari drīzāk priecāties un atceries, ka, tās pārvarot, iegūsi iespēju kaut ko ārkārtīgi svarīgu iemācīties.
Nebaidies, ka grūtības gaida pilnīgi visus. Tā nav. Šis periods kļūs par mistisku sakritību un negaidītu panākumu, labvēlīgu dienu un vienkārši neticamu tikšanos laiku.

Skorpiona zīme ir labvēlīga godīgiem cilvēkiem, kas nekad nepadodas.

Šajā laikā vēlams ļauties sapņiem – Visums atsauksies un palīdzēs to īstenot.

Ko tiešām nedarīt šai periodā? Skorpions necieš liekulību un nodevību, vajadzētu izvairīties no baumošanas!

loading...

1 Comment

  1. Sintija 10.10.2017 at 18:16 - Atbildēt

    Ne katrs var atļauties nopirkt salonā jaunu auto, dzīvesvietu bez īrēšanas un banku verdzības uz 20 gadiem. Izvēlēties sev dzīves partneri tādu, kāda patīk, nevis tādu, kādu vari atļauties. Aizpildi savu īpašo kombināciju jau šodien un pārvērt dzīvi sapnī! https://goo.gl/bwjgTL