Desmit vārdi, kurus pasakot pie spoguļa, tava dzīve mainīsies

17-11-2018

sieviete_spogulis1

Gudrība. Ja uzskati, ka tev nepietiek zināšanu salīdzinājumā ar draugiem un kolēģiem vai reiz nevarēji uzturēt sarunu, tāpēc vien nevajag uzskatīt sevi par muļķi. Saki savam atspulgam: “Mans prāts darbojas labāk nekā citiem.” Katru dienu pārliecini sevi par to, bet neaizmirsti arī ko darīt lietas labā.

Bagātība. Vēlme dzīvot bagāti un sev neko neatteikt vairs nav uzskatāma par kauna lietu. Reizēm cilvēkam raksturīgi gribēt to, ko viņš nevar atļauties. Tieši tādos brīžos iedomājamies par savu materiālo stāvokli vai tā uzlabošanu. Lai tā notiktu, nostājies pie spoguļa un atkārto: “Es gribu pelnīt daudz naudas” vai “Es gribu labi pelnīt”.

Šīs domas atkārtošana un noteiktu pūļu ieguldīšana palīdzēs iegūt materiālo stabilitāti.

Dzīvesprieks. Droši vien nav daudz cilvēku, kas no rīta mostos ar vārdiem “Es mīlu savu dzīvi, un mani viss apmierina”. Bet, ja katru dienu izrunāsi šo frāzi spoguļa priekšā, drīz jutīsi mīlestību un citu attieksmi pret dzīvi.

Spēks. Ļoti bieži cilvēks pats sevi padara bezspēcīgu dažādu ārēju apstākļu priekšā. Saki sev: “Es ne no kā nebaidos.”

Jutīsi spēku pieplūdumu un spēsi pārvarēt bailes. Bet nelabvēļi saņems no tevis pēc nopelniem.

Sasniegumi. Izvirzītos mērķus jāsasniedz. Bet reizēm trūkst skaidra priekšstata par to, kā to izdarīt. Nav jāuztraucas un jānolaiž rokas. Saki spoguļa priekšā: “Es sasniegšu visus savus mērķus. Mani nebaida nekādi šķēršļi.” Koncentrējoties uz mērķiem, varēsi tos īstenot ātrāk.

Avots: tayni-mirozdaniya.ru

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...