Desmit vārdi, kurus pasakot pie spoguļa, tava dzīve mainīsies

17-11-2018

sieviete_spogulis

Skaistums. Katrs cilvēks sapņo būs skaists un laimīgs. Bet bieži, skatoties spogulī, negribot sāc redzēt trūkumus – pat tos, kuriem apkārtējie nepievērš uzmanību. Lai sevi iemīlētu, nav obligāti jāeksperimentē ar ārējo izskatu – pietiek pieņemt savu dabisko skaistumu. Pamēģini teikt šādus vārdus: “Esmu pati skaistākā” vai “Esmu skaista un lieliska”.

Tici, pat visīsākās frāzes, kas pateiktas skaļi un pārliecināti, var materializēties. Un pēc kāda laika patiešām sāksi justies skaista. Bet sīki trūkumi izskatā kļūs par to iezīmi, kas piešķir īpašu šarmu.

Veselība. Katram cilvēkam nepieciešama laba veselība. Un vēlēšanās būt veselam dabiski piemīt katram. Spoguļa priekšā saki: “Es jūtos lieliski!” Drīz pamanīsi, ka sīkas ligas vairs netraucē, bet pie ārsta jāiet vien profilakses labad.

Laime. Protams, pats jēdziens “laime” katram cilvēkam nozīmē ko citu. Kādam laime ir mīlestība, kādam citam – bagātība, vēl kādam – vēlmes piepildījums. Nostājies pie spoguļa un pārskaiti visu, kas tev nepieciešams laimei. Bet galvenais – cik spēcīga ir tava vēlēšanās, tik drīz tā piepildīsies.
Mīlestība. Neapšaubāmi mīlestība ir viena no laimes sastāvdaļām, vai tā būtu mīlestība uz ģimeni un draugiem vai uz kādu īpašu cilvēku. Skatoties savā atspulgā, saki: “Vēlos mīlēt un būt mīlēta.”

Vari būt droša, ka pēc kāda laika sastapsi abpusēju mīlestību.

Prieks. Lai kā tas izklausītos, daudziem dzīvē pietrūkst tieši prieka. Slikts noskaņojums, apātija, neveiksmes darbā un privātajā dzīvē bojā noskaņojumu un līdz ar to – prieku. “Es priecājos par katru savas dzīves brīdi.”

Ar laiku tevi vairs nemocīs pastāvīga cīņa ar savu garastāvokli, bet priecīgo brīžu dzīvē kļūs daudz vairāk.

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...