Desmit precīzi mērķī trāpītas atziņu bultas par Strēlnieku

20-11-2023

strelnieks

No 22. novembra līdz 21. decembrim Saule ir Strēlnieka zīmē. Kas par to jāzina?

1. 99 procenti Strēlnieki ir dzimuši, lai to dzīves jēga tā vai citādi kļūtu ceļš.

2. Reizēm draudzība vienkārši beidzas. Bez nodevības, bez strīdiem un bez iemesla – vienkārši jūs kļūstat atšķirīgi, un katrs iet savu ceļu. Ar gadiem draugu pulks kļūst arvien šaurāks. Bet tie, kuri paliek, Strēlniekam vairs nav vienkārši draugi, bet jau tuvinieki.3. Iepazīstoties ar Strēlnieku, vēlams, bet, ja viņš kļūs par tuvu cilvēku, pat obligāti jānoskaidro, ko tieši šis Strēlnieks uzskata par taisnīgumu. Un to nekad nedrīkst aizskart – citādi nožēlosi, vari mums ticēt!

4. Strēlnieki mīl ar rokām. Viņiem vajag otru aizskart, glāstīt, pataustīt, bakstīt ar pirkstu sānā vai kutināt. Neaiztiek – tātad nemīl.

5. Ja Strēlnieku un viņa draugus (arī Strēlniekus vai Aunus, vai Skorpionus) sapulcina un piedzirda, viņus kopā var izmantot karā kā psiholoģisko ieroci, lai ienaidnieks zaudētu orientāciju laikā un telpā – un attiecīgi arī kaujas spējas.


6. Strēlnieces daudz ko noderīgu mūsdienu dzīvei iemācījušās no vīriešiem: izvairīties no atbildes, nepārzvanīt, izvēlēties labāko un gūt baudu – tomēr viņas no tiem pašiem vīriešiem nereti saņem arī pārmetumus.

7. Strēlnieki nav tik vārgi, lai ciestu apvainojumus, ne arī tik spēcīgi, lai tos piedotu, bet atriebties pietrūkst agresivitātes. Tāpēc visbiežāk viņi pāridarītājam vienkārši uzgriež muguru. Uz visiem laikiem.

8. Ļoti bieži Strēlniekiem apstākļi sakrīt tā, ka cerēt var uz daudz ko, bet reāli jārēķinās tikai ar sevi.

9. Strēlniekam patīk “ērti” cilvēki, bez “adatām” un dziļiem akačiem (kuros velni mājo) raksturā.

Viņiem patīk, kad var parunāt ar cilvēku par jebkuru tēmu bez strīdiem un patiesības noskaidrošanas.

Lai abiem svarīgākais būtu siltums un patiesa sirsnība sarunās. Tādi cilvēki kļūst par Strēlnieka dzīves daļu, un viņš par tiem pārdzīvo tāpat kā par sevi pašu.

10. Strēlnieki nekad nebaidās atzīties nevienā lietā. Viņi baidās, ka to atzīšanās tiks nepareizi saprasta, jo tā visbiežāk arī notiek.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Ziemas zodiaks: kas jāzina par Strēlnieku, Mežāzi, Ūdensvīru un Zivīm

Decembra valdnieks: Strēlnieks. Kādas ir viņa attiecības ar citām zīmēm?

Mistiskā trīspadsmitā horoskopa zīme Čūsknesis. Ar ko tā atšķiras no Skorpiona un Strēlnieka?

Daudz stresa, augstas prasības. 2023. gada horoskops Strēlniekam

loading...

1 komentārs

 1. Skolnieciņš no Pokaiņu meža 14.12.2020 5:48 pm - Atbildēt

  Kopš 2020.gada 13.marta mūsu dzīvēs parādījās ierobežojumi kovid-19 (covid-19) jeb SARS-CoV-2 sērgas dēļ. Daudziem no mums šie ieviestie ierobežojumi var šķist nejēdzīgi, apgrūtinoši, tomēr valdība ieviesa šos ierobežojumus sabiedrības drošības dēļ. Tāpēc ievērosim visus valdības noteiktos ierobežojumus. Ieklausīsimies mediķu rekomendācijās. Veidosim drošu sabiedrību kopā! Pasargāsim gan sevi, gan apkārtējos no inficēšanās ar kovid-19 sērgu. Kroņvīruss (koronavīruss) mēdz būt viltīgs, neļausim šai sērgai mūs apmuļķot ar viltus drošību un mieru! Visās sabiedriskajās vietās valkāsim sejas un deguna aizsegus. Mazgāsim rokas ar ziepēm, lietosim dezinfekcijas līdzekļus. Ieturēsim 2 metru distanci cits no cita. Būsim saprotoši un piesardzīgi! Lai nezaudētu pamatu zem kājām, atcerēsimies sentēvu gudrības, kas ļāvušas mūsu tautai izdzīvot jebkurā krīzē. Atcerēsimies savas pagāniskās saknes. Lūgsim Latvju Dievus! Lūgsim Pērkonu, lai Pērkons padzen kovid-19 sērgu! Lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte sniedz mums labu veselību un labsajūtu! Lūgsim Laimu, lai Laima sniedz mums finansiālu drošību! Lūgsim Veļu Māti, lai Veļu Māte apžēlojas par kovid-19 sirgstošajiem! Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem!!!
  Paldies Latvju Dieviem! Visa slava Latvju Dieviem!
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Skolnieciņš – Latvju Dievu dēls
  #Skolnieciņš #LatvjuDievuSvētība #veselība #saticība #miers #sentēvi #pagāni #LatvjuDievi #svētakmens #svētupe #svētezers #svētavots #svētmežs #svētbirzs #Laima #Pērkons #Māra