Desmit neparastu faktu par Zivju zīmē dzimušajiem

17-03-2023

Pisces-1200-1140x863

Daudzi par Zivīm saka, ka tās nav no mūsu planētas. Patiesībā šie cilvēki zināmās situācijās rīkojas ļoti dīvaini.

Piemēram, viņi visu laiku dīvaini runā, un tu nekad nezini, vai viņi kaut ko saka ar sarkasmu vai nopietni. Līdzīgas citiem cilvēkiem Zivis kļūst tikai tad, kad viss ir ļoti slikti, bet pat šajā gadījumā viņu skumjas būs daudz izteiksmīgākas, nekā jebkuram citam.

Zivis pasauli redz kā mākslas galeriju. Cilvēkus tās vērtē kā gleznas, kur svarīgs ir ne tikai ārējais izskats, bet arī raksturs. Tādas Zivis ir, un viņas nepārveidos, bet arī tas ir labi, jo tajā ir viņu būtība. Zivis tiecas pēc visa neparastā, tāpēc to vidū ir daudzi mākslas darbinieku, aktieru, mūziķu.

Zivīm ir daudz dīvainību un noslēpumu. Lai tos izzinātu, mēs piedāvājam desmit pārsteidzošu faktu par šīs zīmes pārstāvjiem.

Pirmais fakts: Zivis ir visnestabilākie cilvēki emocionālajā un enerģētiskajā plānā. Viņas ļoti viegli izvest no pacietības, sarūgtināt, aizvainot, iepriecināt vai aplaimot. Zivis var nopriecāties par tādu sīkumu kā bezmaksas brauciens autobusā un kļūt bēdīgas, ja ārā ir nomācies laiks. Vienvārdsakot, Zivīm lielu lomu spēlē lietas, kas parastiem cilvēkiem nav principa jautājums.Otrais fakts: Zivīm ir daudz netikumu un vājību. Visvairāk narkomānu, alkoholiķu un smēķētāju ir tieši Zivju vidū. Šīs atkarības rada Zivīm daudz problēmu ar veselību, taču tās prot ar tām tikt galā. Neliela daļa Zivju – tieši otrādi – dara visu iespējamo, lai norobežotos no cilvēciskajām vājībām. Dažkārt tas visus apkārtējos ļoti sanikno, taču – ko lai dara, tādas ir Zivis.

Trešais fakts: Zivis vai nu pastāvīgi visu atliek uz vēlāku laiku vai izlemj darīt visu uzreiz un atbrīvot sevi no mokām. Tās pastāvīgi stāv uz izvēles sliekšņa. Protams, jūs varat padomāt, ka tā ir visiem, taču lieta tāda, ka Zivis ir vienādi slinkas un vienādi spēcīgi baidās no problēmām. Tās Zivīm vienkārši nav vajadzīgas, tāpēc viņas nemitīgi atrodas dilemmas stāvoklī.

Ceturtais fakts: Zivis nevienam nepalīdz – viņas vienkārši jūt līdzi. Pastāstīsi Zivīm, cik tava dzīve grūta, viņas paskatīsies uz jums, padomās, pamās ar galvu un teiks: “Jā, jūtu tev līdzi”. Tā ir vienmēr. Zivis otram pat nespēj sniegt noderīgu padomu, lai gan dažkārt izskan ģeniālas domas. Tas nav egoisms vai stulbums. Savas problēmas Zivis risina tāpat – žēlo sevi, bet dažkārt rod tādu risinājumu, ka visi apkārtējie ir šokā. Vēl vairāk – Zivis ir spējīgas saprast jūs, ko nevar teikt par pašām Zivīm. Sevi saprast viņas praktiski nav spējīgas.Piektais fakts: Solījumi, lai cik tas sērīgi arī neskanētu, Zivīm neko nenozīmē. Viņas apsola, bet pēc tam izvairās un slēpjas. Tas nav aiz ļaunuma vai nelietības, vienkārši jūs Zivīm nekad neieskaidrosiet, ka solījumus nepieciešams pildīt. Viņas to nesapratīs, jo tāda ir viņu daba.

Sestais fakts: Ja jūs Zivīm vaicāsiet, ko tās dara ceturtdien, pēc trim nedēļām, pēcpusdienā, viņas pateiks. Protams, tas īsti tā nav, taču Zivis patiešām ir pastāvīgi aizņemtas. Neviens nezina, vai šādi viņas kādu ignorē vai patiešām plāno iekarot Visumu. Kas viņu zina…

Septītais fakts: Visumu iekarojāt? Skaidrs, tagad ieviesīsim tajā pilnīgu nekārtību un haosu. Zivis var pārvērst šausmīgā stāvoklī jebkuru māju, dzīvokli, istabu. Tas ir kaut kāds mēris, mājas kārtības vēža pēdējā stadija. No otras puses, Zivis arī prot aizvākties…ja tām sadod pa kaklu un uzkliedz.

Astotais fakts: Zivis dzīvo fantāzijās. Viņas uzzīmē sev skaistu pasauli, kurā viss ir ideāli. Tieši šā iemesla dēļ Zivis ir tik bieži vīlušās dzīvē, jo līdz ideālam šai pasaulei ir tālu, bet romantikas un skaistuma mīļotājiem to pārdzīvot ir grūti.

Devītais fakts: Puse Zivju zīmē dzimušo prot jokot. Citiem pilnīgi nav dota jokošanas prasme, taču viņi smejas tā, ka “saindē” visus apkārtējos. Vēl citiem šo neparasto cilvēku atliek pateikt tikai vienu vārdu un visi no smiekliem vārtīsies pa grīdu.

Desmitais fakts: Zivis biežāk nekā citas zodiaka zīmes aizdomājas par pašnāvību, taču nodomāto nenoved līdz galam. Viņām ir bail, tāpēc gandrīz 100 procentos gadījumu pašnāvība paliek tikai nodoma līmenī. Nav tā, ka Zivis ļoti mīlētu dzīvi, taču nāve tām nav izeja. Toties pēcāk Zivis visiem stāstīs, ka teju, teju bijušas gatavas nolēkt no otrā stāva balkona, taču kaut kas viņas aizkavējis.

Avots: “dailyhoro.ru”

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Kādas ir ZIVJU mīlas attiecības ar dažādām zīmēm? Tamāras Globas zodiakālās saderības horoskops

HOROSKOPS. Zivju zīmē dzimusi sieviete — sievišķīguma kalngals

Dusmu horoskops. Kas jādara, lai ZIVIS kļūtu dusmīgas?

loading...