Desmit neparastu faktu par Vērša zīmē dzimušajiem

22-04-2018

versis

Visām zodiaka zīmēm ir savi noslēpumi. Katram no 12 zvaigznājiem ir sava enerģētika un raksturs, kas piemīt šajās zīmēs dzimušajiem cilvēkiem. Vērsis nav izņēmums – un Saule Vērša zīmē ir no 20. aprīļa līdz 20. maijam!

Vēršu raksturojums
Kas gan ir šie cilvēki, ja ne gaiši labsirži. Viņi vienmēr palīdzēs draugiem, tuviniekiem ar lielāko prieku. Viņi allaž atradīs jums laiku, taču tas tā nebūs vienmēr. Kamēr Vērsis neatradīs savu otro pusīti, viņš palīdzēs jums, draudzēsies ar jums. Viss būs lieliski. Taču pēc tam, kad
Vērsis satiks savu mīlestību, draugi aizies otrajā plānā. Sagatavojaties tam, jo Vērši ļoti viegli maina savas prioritātes.

Šie cilvēki mīl visu skaisto. Viņi ir īsti estēti. Vēršus piesaista praktisks skaistums – mājās, automašīnā, apģērbā. Viņi mīl moderni ģērbties. Skaisti cilvēki – lūk, galvenais magnēts Vēršiem. Ja jūs gribat ieraudzīt Vēršu saietu, tad atnāciet uz modes skati, automašīnu izstādi vai skaistumkonkursu. Tur būs pulcējušies ļoti daudz šīs zodiaka zīmes pārstāvju.

Zeme ļoti spēcīgi ietekmē šos cilvēkus, tāpēc viņi ir ekonomiski un nekad nešķērdēs godīgā darbā nopelnīto naudu. Ja nu vienīgi iegādāsies dārgāku automašīnu vai stilīgāku kostīmu.

10 neparastu faktu var Vēršiem
versis

Pirmais fakts: Vērši vienkārši nepanes neko, kam ir pagaidu raksturs. Ja viņi meklē draugu, tad uz visu dzīvi. Tas pats attiecas uz mīļoto cilvēku. Telefonu vai automašīnu viņi arī pērk uz vairākiem gadiem, bet gatavi par to iztērēt prāvu naudas summu. Pagaidu attiecības viņiem var būt, ja viņiem jau ir mīļotais cilvēks. Vērši krāpj savu partneri, taču jūs nekad par to neuzzināsiet.

Otrais fakts: Vēršu filozofija ir tik vienkārša kā sitiens pa galvu ar pannu. Galvenais – tās ir mājas. Vērši dievini savu mājokli, lai gan nemaz nepavada tur pārāk daudz laika. Atnākot mājās, viņiem vajadzīgs komforts. Viņus neuztrauc, kāds ir skats ārā pa logu – labāk, lai vannas istaba ir lielāka un patīkamāka. Viņus viegli iepriecināt ar ērtībām un augstajām tehnoloģijām.

Trešais fakts: Vērši ir spējīgi uz tādu pašu šovu kā slavenais angļu komiķis misters Bīns. Ne visi to zina par sevi, taču gandrīz visi var būt tikpat artistiski un amizanti. Vienkārši pavērojiet, kā Vērši stāsta smieklīgus notikumus – viņu sejas top smieklīgākas nekā izcilākajiem komēdiju aktieriem. Vērši spēj uzlabot garastāvokli vienalga kam un kur.

Ceturtais fakts: Pacietība ir Vēršu stiprā puse, par ko zina tikai nedaudzi šīs zīmes pārstāvji. Viņi ir spējīgi gaidīt līdz bezgalībai, kamēr iestāsies piemērots brīdis kaut kam. Tieši tāpēc viņi ir labi spēlē kāršu spēles, ir veiksmīgi mīlestībā un vienmēr panāk to, ko grib. Tikai paši slinkākie Vērši var atļaut sev neko nedarīt, taču vairums slēpj prasmi gaidīt, maskējot to aiz slinkuma.

Piektais fakts: Vērši ir pelnījuši, ka viņiem uzticas. Viņi ir radītāji, tāpēc negrauj visu sev apkārt, bet veido. Interesants ir fakts, ka Vēršiem vienmēr var ticēt. Viņiem nepatīk melot, lai gan viņi to prot darīt. Šie cilvēki paši to nenojauš, bet tas tā ir.

Sestais fakts: Vērši ir ļoti greizsirdīgi, bet nevis uz naudu. Šie cilvēki var kļūt mantkārīgi tikai pašā neparastākajā un grūtākajā situācijā, bet ir greizsirdīgi pat pret mīļoto cilvēku lietām. Dažkārt rodas sajūta, ka Vērši vēlas zināt mīļotā cilvēka domas, kontrolējot viņu pilnībā. Viņi dievina, kad viņiem pakļaujas, taču viņiem nav Dieva kompleksa, tāpēc nebaidieties paklausīt viņu padomiem un ieteikumiem.

Septītais fakts: Vērši no pirmā acu uzmetiena šķiet tik bezbailīgi, ka tu sāc ticēt viņu drosmei, taču patiesībā viņi baidās. Viņu lielākais talants ir tāds, ka viņi savas bailes ne tikai maskē, bet kaut kādā neticamā veidā pārvērš par drosmi. Kā viņi to dara, tas zināms tikai viņiem pašiem. Mums atliek tikai vērot šo fenomenu.

Astotais fakts: Ja jūs Vērsim esat izdarījuši kaut ko labu, viņš to nekad neaizmirsīs. Viņš vai viņa var aizmirst, kad mammai dzimšanas diena, bet jūsu labestību viņi aizmirst nekad nespēs. Atsaucieties uz Vērša palīdzības lūgumiem, jo šī labestība atgriezīsies pie jums divkāršā vai trīskāršā apmērā.

Devītais fakts: Vēršu niknumu nevar apturēt. Nekad nenovediet šos cilvēkus līdz nervu sabrukumam, citādi var iestāties īsta apokalipse. Jūsu dzīve pārvērtīsies par elli, ja jūs Vērsim izdarīsiet kaut ko sliktu. Ļaunatminīgie Vērši jums atriebsies, kad pienāks attiecīgs brīdis. Gaidīt viņi prot, to jau minējām.

Desmitais fakts: negatīvs interesants fakts ir tikai viens. Daudzi Vērši, gandrīz 90%, ar jums nekomunicēs un neveidos attiecības, ja jūs nebūsiet stilīgi, moderni un gaumīgi ģērbti, ja jums nesakrīt seksuālie uzskati, ja no jums nāk nepatīkams aromāts. Vērši ievēro jebkuras detaļas, kas var traucēt jūsu draudzībai. Tomēr, ja jūs draudzējaties, Vērsis maigi un laipni norādīs uz to, kas ar jums nav tā, kā vajag.

Avots: “mirror-venus.ru”

loading...