Desmit neparastu faktu par Skorpiona zīmē dzimušajiem

30-10-2020

Scorpio-1200-1140x863

Katra zodiaka zīme ir savā ziņā unikāla. Skorpionam ir ne tikai daļēji biedējošs nosaukums, bet arī attiecīgas rakstura īpašības. Tomēr citiem cilvēkiem viņi šķiet ļoti pievilcīgi.Noslēpumaini un destruktīvi – tā Skorpiona zīmes pārstāvjus raksturo cilvēki, kam ar viņiem bijusi saskarsme. Nereti Skorpiona skatienu dēvē burtiski par magnētisku. Skorpionu raksturu stereotipiski uzskata par vienu no sarežģītākajiem, taču ir arī viedoklis, ka šos cilvēkus var tikai mīlēt vai ienīst.

Tomēr astrologi ir spējuši saprast, ko Skorpioni gaida no mīlestības, attiecībām un laulības. Bet no kurienes tad savus spēkus smeļas šī bīstamā un pievilcīgā zodiaka zīme un kā iemācīties to labāk saprast? Pirmkārt, jānoskaidro, kādas planētas un kā Skorpionu pārvalda.

Skorpions: astroloģiskie dati
Par visām cilvēku rakstura iezīmēm un īpašībām atbild planētas, kas var atrasties spēcīgā vai vājā pozīcijā. Īpaši spēcīgu ietekmi uz dzīves vērtībām un dzīves skatījumu atstāj planēta aizgādne. Lūk, kādi izskatās Skorpiona astroloģiskie dati:

Darbības periods: no 24.oktobra līdz 22.novembrim
Planēta aizgādne: Marss, Plutons
Planēta eksaltācijā: Urāns
Planēta trimdā: Venera
Planēta kritumā: Mēness
Stihija: Ūdens

Tā kā horoskopa ūdens triāde ir saistīta ar cilvēku jūtām un emocijām, Skorpioni nereti ir nesavaldīgi un impulsīvi. Viņiem piemīt ļoti dziļas un spēcīgas jūtas, kas atrodas stingrā kontrolē.

skorpions
Planēta Marss saistīta ar seno romiešu nežēlīgo kara dievu. Tomēr, ņemot vērā, ka Skorpions ir ūdens zīme, Marsa ietekme ir nedaudz mazāka. Nesot sevī aktīvo sākumu, sarkanās planētas enerģētika mudina pastāvīgi darboties un sniedz pārliecību par sevi. Faktiski tieši tā palielina Skorpiona zīmē dzimušo gribasspēku.

Plutons rada pilnīgi pārsteidzošu ietekmi uz Skorpioniem. Astroloģijā šī planēta saistīta ar pārdzimšanu, postu un nāvi un nosaukta par godu pazemes dievam. To saista ar nevaldāmu enerģētiku, bet destruktīvais sākums ir apvienojumā ar medaļas otru pusi – radīšanu.

Neparasti fakti par Skorpionu

Pirmais fakts: Iepazīstoties ar Skorpiona zīmes pārstāvi, daudzi paliek neizpratnē un pretrunīgās jūtās. Apziņa, ka Skorpionam piemīt neizskaidrojams spēks, stipriem cilvēkiem izraisa konkurences sajūtu, bet maigiem un ievainojamiem cilvēkiem – aizsardzības sajūtu.

Otrais fakts: No Skorpiona bieži gaida kaut ko bīstamu. No vienas puses, var teikt, ka tas ir pamatoti: Skorpioni nereti atriebjas un dara to no visas sirds. Tomēr ir viens “bet”. Šīs zīmes pārstāvji dara to tikai tad, ja viņiem traucē vai kaitē.

Trešais fakts: Pārsteidzoši, ka Skorpiona zīmē dzimušo seja, tikpat kā nepauž jūtas. Tā maz ko liecina par to, kas notiek viņu sirdīs. Pat acis paliek mierīgas neatkarīgi no tā, kādas vētras plosās dvēselē.

Ceturtais fakts: Miers – tas ir kaut kas tāds, kas var satracināt Skorpionu. Viņam nepieciešams pastāvīgs emociju lādiņš. Skorpioni dažkārt jūtas daudz labāk, staigājot pa naža asmeni, nevis esot mierā. Ikdienas rutīna parasti viņus maz interesē. Tas saistīts ar milzīgo enerģētisko rezervi, kāda ir šiem cilvēkiem. Enerģiju nepieciešams pastāvīgi uz kaut ko novirzīt, lai tā nesāktu graut pašus Skorpionus.

Piektais fakts: Skorpiona zvaigznājā dzimušos kopā agras bērnības var saukt par cīnītājiem. Nav svarīgi, kas tā ir par cīņu – pašam ar sevi vai apkārtējo sabiedrību, taču Skorpioni gandrīz vienmēr pretdarbojas kaut kam. Protams, šāda “kara” apmēri ir atkarīgi no minētās zīmes pārstāvja rakstura, kā arī no viņa temperamenta stiprajām un vājajām pusēm.

skorpions
Sestais fakts: Zināma šo cilvēku taktika – iet uz priekšu un neatskatoties. Ja viņi sev priekšā redz mērķi, šķēršļi viņiem izrādās nebūtiski. Pie šķēršļiem pieder arī materiālā rakstura sarežģījumi un apkārtējie cilvēki. Sāncensis – tas ir cilvēks, kuru Skorpions rezultātā pievārēs. Protams, ja rezultāts viņiem ir patiešām svarīgs.

Septītais fakts: Ļoti patīkami ir tas, ka Skorpioni visbiežāk uzskata melošanu par nevajadzīgu. Jā, jūs varat nezināt, ko Skorpions domā. Taču – ja viņš izsaka savas domas vai viedokli par kaut ko, tad dara to pietiekami tiešā veidā.

Astotais fakts: Tā kā Skorpioniem dzimtā stihija ir ūdens, viņi ir īsti cilvēka dvēseles pazinēji. Var pat izrādīties, ka viņi redz cilvēkam cauri. Tāpēc ņemiet vērā – 90 procentos gadījumu no 100 procentiem viņi nekļūdīgi atpazīs jūsu melus. Pat tad, ja to neizrādīs.Devītais fakts: maksimālisms ir ļoti bieži sastopama parādība Skorpionu vidū. Viņi to pauž jebkurā sfērā – mīlestībā, darbā, veicot pirkumus – vienkārši vienmēr. Var sacīt, ka vairumā gadījumu viņi saprot tikai divus vārdus – “viss” vai “nekas”.

Desmitais fakts: Saskarsme ar Skorpiona zīmes pārstāvjiem atgādina sekojošu situāciju. Bērnam aizliedz ņemt rokās sērkociņus, taču viņam ļoti patīk vērot, kā deg uguns. Skorpionos piesaista bīstamība, un tad, ja esat gatavi riskam, jūs esat nonākuši īstajā vietā.

Avots: “mirror-venus.ru”

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Kādas ir SKORPIONA mīlas attiecības ar dažādām zīmēm? Tamāras Globas zodiakālās saderības horoskops

NOVEMBRA HOROSKOPS. Kādus pārsteigumus katrai zodiaka zīmei atnesīs Skorpiona laiks?

loading...