Desmit neparastu faktu par Mežāža zīmē dzimušajiem

18-12-2019

Capricorn-1200-1140x868

Mēs esam pieraduši pie Mežāža zīmes standarta raksturojuma, taču maz kurš zina, ka šajā zvaigznājā dzimušajiem, ir desmit slēptas rakstura īpašības. Piemēram, tuvinieki un draugi ir ielāgojuši, ka Mežāžiem nevar melot pat niecīgākā iemesla dēļ, jo šajā zīmē dzimušie ir īsti melu detektori. Vai arī to, ka nekad nedrīkst runāt sliktu par jūsu kopējiem paziņām. Taču tā ir tikai aisberga virsma, ir arī citi fakti.

Pirmais fakts: Patiesībā uzskats par Mežāža stūrgalvību ir stipri pārspīlēts. Ja šīs zīmes pārstāvim sniedz skaidrus un neapgāžamus faktus, kas ņemti no uzticama autoritāra avota, viņš var mainīt savu viedokli un atzīt, ka viņam nav bijusi taisnība. Mežāži ļoti mīl mācīties un uztver kvalitatīvu informāciju pilnīgi adekvāti.

Otrais fakts: Maz kurš zina, ka aiz Mežāža nesatricināmā ārējā miera slēpjas ļoti ievainojams cilvēks. Mežāzis var gadiem ilgi tālā dvēseles nostūri glabāt atmiņas par viņam veltītu aizvainojošu frāzi vai domās ritināt vienu no savām grūtākajām mūža dienām. Nav svarīgi, kad noticis nepatīkamais incidents, pirms nedēļas vai pirms 20 gadiem, sāpes un aizvainojums Mežāzi nelaiž vaļā ļoti ilgi. Vienlaikus šīs zodiaka zīmes pārstāvji nav atriebīgi. Mežāzis neatmaksās apvainotājam, jo uzskata šādu rīcību par sevis necienīgu.

Trešais fakts: Mežāžiem ļoti patīk dažādi eksperimenti. Šajā zīmē dzimušie vīrieši pastāvīgi ievieš izmaiņas savā dzīvesveidā un ēšanas paradumos, izmēģina jaunus sporta veidus, aizrautīgi nodarbojas ar mājokļa pārplānošanu. Vairākumam sieviešu Mežāžu patīk mainīt matu krāsu – viņas to dara teju vai katru nedēļu.

mezazis

Sastopami arī tādi Mežāži, kas vispār ir vienaldzīgi pret savu ārieni, bet eksperimentē kādā citā jomā. Mežāži, piemēram, mīl gatavot, pastāvīgi variē ar garšvielām un pievieno ēdieniem eksotiskas sastāvdaļas. Izdodas ne vienmēr, taču runāt par to ne vienmēr ir laba ideja – piemēram, tiešie Auni nespēj atturēties un nosaukt eksperimentu par neveiksmīgu, bet tas viegli apvainos ievainojamos Mežāžus.

Ceturtais fakts: Mežāžiem piemīt satriecoša intuīcija. Ieklausīties viņu padomos vienmēr ir laba ideja. Mežāžiem piemīt neparasts prāts un nestandarta skatījums uz lietām. Taču līdztekus šīm īpašībām Mežāži bieži “draudzējas” ar sesto maņu, mistiskā veidā paredzot un prognozējot gaidāmos notikumus.

Piektais fakts: Mežāži draugus izvēlas vienu reizi un uz visu dzīvi. Draudzība ar Mežāzi var izrādīties ļoti sarežģīta. Šīs zīmes pārstāvji ir prasīgi pret sevi un tiem, kas viņiem ir tuvi, kā arī dažkārt izrāda pārmērīgas rūpes, cenšoties paust savu draudzību vai mīlestību. Taču – ja jūs esat Mežāža tuvāko draugu lokā, cieniet to: mīlestības ziņā bieži vieglprātīgie Mežāži draudzībā ir neparasti uzticīgi, godīgi un vienmēr gatavi palīdzēt.

Sestais fakts: Gandrīz 60% Mežāžu cieš no ādas slimībām. Astrologi to skaidro ar Mežāža planētas-aizgādnes Saturna ietekmes negatīvo pusi. Pateicoties Saturnam, Mežāži parasti ir mērķtiecīgi un enerģiski cilvēki. Taču iekšēji Mežāži ir ievainojami un aizvainojami, kaut cenšas to neizrādīt un paturot visu sevī. Tieši šī nespēja atklāti parādīt savas jūtas bieži vien izraisa psiholoģisku nelīdzsvarotību. Fiziskajā ķermenī tas izpaužas dažādu ādas saslimšanu veidā.

mezazis
Septītais fakts: Mežāži pastāvīgi pārvar savu slinkumu. Šīs zīmes pārstāvji darbā vienmēr ir centīgi un pedantiski, bieži pilnīgi neprot atpūsties un aizmirst par miegu un ēdienu, aizraujoties ar kādu lietu. Taču maz kurš zina, ka dažkārt Mežāžiem var apnikt jebkurš, pat vismīļākais darbs, un apriebties mājas darbi, un tikai iedzimtā atbildības sajūta var likt viņiem pārvarēt sevi un savu slinkumu.

Astotais fakts: Mežāži ir azartiski it visā. Piemēram, viņi iegūs jebkuru amatu un jebkura cilvēka uzmanību, ja viņiem dos vien mājienu, ka tas nav iespējams. Ja nebūs pietiekamas pašdisciplīnas, šie ļaudis par paspēlēt kazino visu līdz pēdējam centam.

Devītais fakts: Mežāži ir spējīgi saprast jebkuru cilvēku. Viņi biežāk nekā citu horoskopa zīmju pārstāvji ir apveltīti ar tādu retu īpašību kā empātija. Protot jebkurā brīdī iejusties sarubiedra vietā, Mežāži dažkārt acumirklī spēj iekļūt viņa būtībā un saprast, kāds cilvēks – labs vai slikts – stāv viņu priekšā.

Desmitais fakts: Mežāži mīl grūtības. Šķēršļi viņu ceļā uz mērķi bieži vien tikai uzkurina Mežāžu azartu, bet grūtības vēlamā sasniegšanas procesā padara uzvaru nozīmīgāku un būtiskāku.

Avots: “mirror-venus.ru”

loading...

1 Comment

  1. Anonymous 16.04.2017 at 11:00 - Atbildēt

    Jā, šito vēl nezināju…. izklausās ļoti pazīstami, laikam tiešām par mežāžiem tai skaitā – mani