Desmit lietas, kas sievietes valdzina vīriešos. Izlasi un salīdzini!

04-01-2018

paris

Sievietēm vīriešos saistošas šķiet pavisam citas īpašības nekā stiprais dzimums meklē viņās. Protams, arī dāmām svarīgs fiziskais aspekts, bet bieži vien sievietes skatās nedaudz dziļāk.

Lasi tālāk un uzzini, kuras īpašības un iezīmes vīriešos saista sievietes! Vīriešiem tas noderēs kā padoms, sievietēm – iespēja salīdzināt un pārdomāt.

virietissieviete

Zema, dziļa balss

Patiesībā ir pat zinātnisks pamatojums tam, ka sievietēm vīrieši ar zemu balsi šķiet pievilcīgāki, jo viņi rada vīrišķīgāku iespaidu, šķiet veselīgāki un dominējošāki.

Pētījumā par kādu Tanzānijas cilti, kura nepazina kontracepciju, pat noskaidrots, ka vīriešiem ar zemu balss tembru ir vairāk pēcnācēju!

Tas nenozīmē, ka vīriešiem vajadzētu savu balsi mākslīgi padarīt zemāku – vienkārši tie, kuriem tāda ir dabas dota, var priecāties – jums jau ir neliela priekšrocība!

telefons1

Mobilā tālruņa izslēgšana

Mūsdienās daudziem cilvēkiem ir grūti 10 vai 15 minūtes nociesties, nepārbaudot jaunumus mobilajā tālrunī.

Parādi sievietei, kura tevi interesē, ka viņa ir svarīgākais tavā dzīvē, izslēdzot mobilo tālruni, kad tiecies ar viņu.

Viņa novērtēs to, zinot, ka viss, kas tev dažas nākamās stundas vajadzīgs, ir būšana kopā! (Protams, šis padoms tikpat labi attiecas arī uz sievietēm).

paris

Sarkana krāsa

Sarkanā krāsa abiem dzimumiem šķiet vienlīdz seksuāli uzbudinoša. Cilvēkam, kas skatās uz sarkanu krāsu, paaugstinās asinsspiediens un asinīs ieplūst vairāk adrenalīna, kas liek justies možākam un gatavākam uz seksuāliem piedzīvojumiem.

Tāpēc, kungi, nebaidieties uzvilkt sarkanu kreklu uz randiņu ar iepatikušos sievieti.

sporta_zale

Sviedru smarža (bet ne smaka!)

Šis padoms var izklausīties aplams, bet tomēr tā nav! Sievietes (neapzināti) uzbudina svaigu vīrieša sviedru smarža. Sviedri satur feromonu – androstadienonu. Tas uzlabo sievietes garastāvokli, paātrina elpu un paaugstina hormonu līmeni, kas var izraisīt ovulāciju.
Tomēr ar vakardienas sviedru smaciņu gan nevajadzētu aizrauties, efekts būs tieši pretējs!

virietis_majas_darbi

Nodošanās mājas darbiem

Sievietes var vīrietī ieskatīties daudz ciešāk, ja redz, ka viņš dara kādus mājas darbus vai gatavo ēst. Galvenais, lai viņš to darītu no brīvas gribas, prasmīgi un skaisti, jo patiešām vēlas palīdzēt vai jūt, ka tas ir arī viņa pienākums, ne tikai sievietes. Nekas tā nepiesaista sieviete, kā sajūta, ka viņa tiek novērtēta.

Toties neviena sieviete nejutīsies valdzināta, ja tu gan rosīsies mājās, bet nemitīgi žēlosies par uzkrauto nastu.

gurku_udens

Gurķi

Nē, gurķi nevaldzina sievietes TĀPĒC. Patiesībā iedarbojas to smarža. Svaiga, mazliet salda, vēsa – tā veicina asins pieplūšanu sievietes svarīgākajiem orgāniem. Varbūt pamēģini iegādāties kādu ķermeņa kopšanas līdzekli ar gurķu smaržu!

rozesshokolade

Pārsteiguma dāvanas

Neviens nesaka, ka visa sūri grūti pelnītā naudiņa jāiztērē dāvānām sievietei, lai tikai viņa paliktu kopā ar tevi. Ja viņa tomēr uzstāj, padomā, vai esi kopā ar īsto cilvēku!

Tomēr nav jāgaida līdz mīļotās sievietes dzimšanas dienai vai kādiem svētkiem, lai pasniegtu mazu dāvaniņu – vienkārši kā zīmi, ka tu par viņu domā. Pat viņas mīļākā šokolādīti par vienu eiro dienā, kad viņai daudz darba, var radīt priecīgu noskaņu, jo viņa priecāsies, ka tu zini, kas viņai garšo, un parūpējies izdarīt kaut ko jauku.

Atvainošanās

rozes

Vīrieši, kas nespēj atzīt savas kļūdas, riskē tikt pamestiem. Jo patiesībā atzīt, ka esi kļūdījies un palūgt piedošanu nozīmē izrādīt nevis vājumu, bet, tieši pretēji, rakstura spēku. To sievietes vienmēr pratīs novērtēt!

Prasme salabot lietas

virietis

remonts
Puisī, kas prot salabot visu, kas saplīsis mājās vai automašīnā, ir kaut kas ļoti vīrišķīgs. Tas sniedz sievietei drošības izjūtu un apjausmu: lai kas arī nenotiktu, viņš par to parūpēsies.

Pašpaļāvība

virietis_jura
Ir smalka, bet būtiska robeža starp pašpaļāvību un iedomību. Pirmā īpašība sievietes piesaista, bet otrā – atgrūž. Sievietes vienmēr ir valdzinājuši vīrieši, kuri zina, ko grib. Ir starpība, vai tu pieskaņojies sievietei, vai uzstāj, lai viņa pieņemtu lēmumus par visu. Sievietēm tomēr patīk izlēmīgi vīrieši, kuri zina, ko grib!

loading...

1 Comment

  1. No name 15.09.2016 at 15:43 - Atbildēt

    Ja vien nepadomās ka slēp kaut ko… Tobiš citas sievietes…