Desmit faktu par Vēža zīmē dzimušajiem, kurus tu varēji nezināt

23-06-2020

vezis3


Sestais fakts
Vislabāk Vēža zīmes pārstāvji jūtas ģimenes lokā. Viņi nereti vairāk nekā citu zīmju pārstāvji ir pieķērušies savām mājām un vecākiem. Šie Mēness aizbilstamie arī paši kļūst par brīnišķīgiem vecākiem.

Septītais fakts
Vēži brīnišķīgi prot sasniegt izvirzītos mērķus, taču to dara diezgan lēni. No vienas puses, tā viņi pasargā no daudzām lielām neveiksmēm, no otras puses, nepakļauj sevi liekiem pārdzīvojumiem.

Astotais fakts
Pagātne šīs zīmes pārstāvjiem ir ļoti svarīga. Kā minimums, viņi gūst no tās pieredzi. Viņu raksturu, noslieces un paradumus ļoti lielā mērā var izskaidrot ar pagātnes ietekmi.

Devītais fakts
Taupīgāks par Vēzi var būt tikai Vērsis. Piesardzība un prasme turēt iegūto rokās šiem cilvēkiem ir tik izteikta, ka dažkārt to var tikai apskaust. Tas ļauj Vēžiem izveidot labu materiālo bāzi ģimenei.

Desmitais fakts
Paradumi ir ļoti izteikti Vēža zīmē dzimušajiem. Viņiem var būt ļoti nepatīkami mainīt savu ierasto dzīvesveidu, tāpēc tad, kad iestājās šāda nepieciešamība, viņiem nepieciešams stimuls.

Avots: “mirror-venus.ru”LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Vēža zīmē dzimuši bērni – jūtīgi un emocionāli. Kā viņus audzināt?

Vēža zīmē dzimusi sieviete. Viņu vislabāk saprot jūra un mēness

Vēža zīmes horoskops: personība, veselība, diēta

Horoskops Vēža zīmē dzimušam vīrietim. Cieni viņa čaulu!

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...

1 Comment

  1. Sintija 30.03.2017 at 11:54 - Atbildēt

    Es arī Vēzis pēc horoskopa. Prātā nāk pamācošs stāsts. Kāds dziļi ticīgs vīrs, kurš visu mūžu smagi strādājis, bet dzīvojis nabadzībā, nomirst un nonāk pie Debesu vārtiem. Satiek Dievu un pārmetoši tam jautā – kā ta nākas – visu mūžu strādāju, pildīju baušļus, gāju uz baznīcu, kur atdevu desmito tiesu. Lūdzu tevi, lai palīdzi izrauties no nabadzības, lai ģimenei nav jābadojas. Bet tu man neko nepalīdzēji. Dievs esot atbildējis – bet tu vismaz reizi būtu loterijas biļeti nopircis…
    Ne visi var atļauties nopirkt salonā jaunu auto, dzīvesvietu bez īrēšanas un banku verdzības uz 30 gadiem. Tu vari? Ko tu darītu, ja vinnētu vairākus miljonus eiro? Vai spēj iztēloties savu dzīvi pēc tam? Piedalies lielākajās Rietumeiropas un Amerikas loterijās, izmantojot jauno, matemātiskajā statistikā un kombinatorikā balstīto stratēģiju (sīkāks apraksts un pamācība: https://goo.gl/iK7PFf ) , un esi gatava jebkurām dabas un savām kaprīzēm jau pēc nākošās izlozes. Reģistrējies pie licensēta loto brokera un jau tuvākajās nedēļās iegūsti laimestus, ar kuriem pietiks gan samaksai par labu auto, dāvanām tuviniekiem un pat iemaksai par savu mājokli.