Desmit faktu par Vēža zīmē dzimušajiem, kurus tu varēji nezināt

23-06-2020

vezis

10 interesantu faktu par Vēžiem

Pirmais fakts: Šie cilvēki patiešām ir atkarīgi no Mēness fāzēm, tāpat kā ūdens. Tas nozīmē, ka dažādos laikos viņos parādās dažādas rakstura īpašības, taču – ja ieskatās, var ievērot zināmu šo izmaiņu cikliskumu. Tāpēc, pirmkārt, vajag sekot Mēness kalendāram.

Otrais fakts:
Vēži vienmēr paliek neatminēts noslēpums, turklāt pilnīgi visiem. Izņemot sevi, protams. Viņiem ir princips: turēt visu sevī. Tāpēc patiesas jūtas un to dziļums izrādās gandrīz pilnībā nezināms apkārtējiem. Tam ir savi iemesli.

Trešais fakts
Vēža zīmes pārstāvju jūtas ir ļoti viegli aizvainot, tāpēc viņi tās tur pie sevis. Nevar teikt, ka viņi neuzticas pilnīgi nevienam. Taču viņi to dara ļoti ierobežotā formā, ko var izskaidrot ar sekojošu interesantu faktu.

Ceturtais fakts
Lai ko nedarītu Vēži, viņi visu dara tā, lai pasargātu sevi un pašus tuvākos cilvēkus. Pirmkārt, lai neciestu paši. Mēness ir saistīts ar aizsargājošu enerģiju, kas ir ļoti nepieciešama, jo Vēžu jūtīgā daba vienmēr ir ārkārtīgi ievainojama.

Piektais fakts
Jūtas un emocijas gandrīz tiešā veidā ietekmē šīs zīmes pārstāvjus. Starp citu, pirmkārt, viņiem parasti ir problēmas ar gremošanu, vājā vieta ir arī limfātiskā sistēma.

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...

1 Comment

  1. Sintija 30.03.2017 at 11:54 - Atbildēt

    Es arī Vēzis pēc horoskopa. Prātā nāk pamācošs stāsts. Kāds dziļi ticīgs vīrs, kurš visu mūžu smagi strādājis, bet dzīvojis nabadzībā, nomirst un nonāk pie Debesu vārtiem. Satiek Dievu un pārmetoši tam jautā – kā ta nākas – visu mūžu strādāju, pildīju baušļus, gāju uz baznīcu, kur atdevu desmito tiesu. Lūdzu tevi, lai palīdzi izrauties no nabadzības, lai ģimenei nav jābadojas. Bet tu man neko nepalīdzēji. Dievs esot atbildējis – bet tu vismaz reizi būtu loterijas biļeti nopircis…
    Ne visi var atļauties nopirkt salonā jaunu auto, dzīvesvietu bez īrēšanas un banku verdzības uz 30 gadiem. Tu vari? Ko tu darītu, ja vinnētu vairākus miljonus eiro? Vai spēj iztēloties savu dzīvi pēc tam? Piedalies lielākajās Rietumeiropas un Amerikas loterijās, izmantojot jauno, matemātiskajā statistikā un kombinatorikā balstīto stratēģiju (sīkāks apraksts un pamācība: https://goo.gl/iK7PFf ) , un esi gatava jebkurām dabas un savām kaprīzēm jau pēc nākošās izlozes. Reģistrējies pie licensēta loto brokera un jau tuvākajās nedēļās iegūsti laimestus, ar kuriem pietiks gan samaksai par labu auto, dāvanām tuviniekiem un pat iemaksai par savu mājokli.