Desmit faktu par Vēža zīmē dzimušajiem, kurus tu varēji nezināt

23-06-2020

vezis_zodiaks

Katrai zodiaka zīmei ir savas unikālas un interesantas īpatnības. Vēži nav izņēmums. Mēs pastāstīsim par interesantām iezīmēm, kas piemīt cilvēkiem, kuri dzimuši minētā zvaigznāja ietekmē.

Vēža raksturojums
Cilvēkus, kas dzimuši Vēža zīmē, astrologi bieži dēvē par vismīklainākajiem. Laiks, kurā valda Vēža zvaigznājs, ilgst no 21. jūnija līdz 22.jūlijam. Ļoti bieži šīs zīmes pārstāvju apraksti ir atšķirīgi, nonākot pretrunā viens ar otru, jo dažkārt viņiem piedēvē pretrunīgu raksturu. Kas padara viņus tik mīklainus un pie kādiem svarīgiem secinājumiem astrologiem ir nonākuši šodien?

Lai izprastu šīs zīmes pārstāvjus, vispirms nepieciešams saprast, kas viņus pārvalda. Raksturojums tiek veikts, pamatojoties uz aizgādībā esošās planētas, zodiaka zīmes stihijas un konkrēta debess ķermeņu stāvokli natālajā kartē. Vēžiem šis kopums ir sekojošs:

– aizgādnībā esošā planēta: Mēness
– planēta eksaltācijā: Jupiters
– stihija: Ūdens

Mēness asociējas ar vairākām Senās Grieķijas dievietēm. Dievietes, kas iemieso Mēnesi:

Artemīda (Diāna) – mitoloģijā vienmēr uzskatīta par jaunavu, kas ir medniece.

Hēra (Junona) – galvenā dieva Zeva (Jupitera) sieva, dieviete, kas atbild par mājas pavardu, un ģimenes sargātāja.

Persefona (Prozerpīna) – mirušo dieva Aīda (Plutona) sieva. Viņu tiešā veidā saista ar transformāciju, jo tad, ka viņa atrodas uz Zemes viss zied, bet, kad atgriežas Aīda pasaulē, zeme nedod augļus. Tā senie grieķi izskaidroja gadalaiku maiņu.

Hekate (Trivija) – noslēpumaina dieviete, kura lidinājās kopā ar mirušo cilvēku dvēselēm. Viņa tika saistīta ar ilūzijām, krāpšanu, noslēpumiem un varēja dāvāt gudrību.

Nav brīnums, ka pie tik sarežģītiem astroloģiskajiem aizgādņiem, Vēžu raksturu ir grūti nolasīt. Tomēr aprakstīt to zināmā mērā ir diezgan iespējams, ja ņem vērā šādu izpratni par Mēness ietekmi uz cilvēkiem.

DESMIT INTERESANTI FAKTI PAR AUNU

DESMIT INTERESANTI FAKTI PAR VĒRSI

DESMIT INTERESANTI FAKTI PAR DVĪŅIEM

Nākamajās lapās – interesantākie fakti par Vēžiem!

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...

1 Comment

  1. Sintija 30.03.2017 at 11:54 - Atbildēt

    Es arī Vēzis pēc horoskopa. Prātā nāk pamācošs stāsts. Kāds dziļi ticīgs vīrs, kurš visu mūžu smagi strādājis, bet dzīvojis nabadzībā, nomirst un nonāk pie Debesu vārtiem. Satiek Dievu un pārmetoši tam jautā – kā ta nākas – visu mūžu strādāju, pildīju baušļus, gāju uz baznīcu, kur atdevu desmito tiesu. Lūdzu tevi, lai palīdzi izrauties no nabadzības, lai ģimenei nav jābadojas. Bet tu man neko nepalīdzēji. Dievs esot atbildējis – bet tu vismaz reizi būtu loterijas biļeti nopircis…
    Ne visi var atļauties nopirkt salonā jaunu auto, dzīvesvietu bez īrēšanas un banku verdzības uz 30 gadiem. Tu vari? Ko tu darītu, ja vinnētu vairākus miljonus eiro? Vai spēj iztēloties savu dzīvi pēc tam? Piedalies lielākajās Rietumeiropas un Amerikas loterijās, izmantojot jauno, matemātiskajā statistikā un kombinatorikā balstīto stratēģiju (sīkāks apraksts un pamācība: https://goo.gl/iK7PFf ) , un esi gatava jebkurām dabas un savām kaprīzēm jau pēc nākošās izlozes. Reģistrējies pie licensēta loto brokera un jau tuvākajās nedēļās iegūsti laimestus, ar kuriem pietiks gan samaksai par labu auto, dāvanām tuviniekiem un pat iemaksai par savu mājokli.