Desmit domas, kas rodas tikai tad, ja esat nepareizās attiecībās

02-02-2024

Foto – Pixabay


Attiecības ir sarežģītas, un ir dabiski piedzīvot šaubu un nedrošības brīžus. Tomēr, ja jūs pastāvīgi cīnāties ar noteiktām domām, tas varētu liecināt par to, ka esat nepareizās attiecībās.

1. “Es vairs neesmu es.”

Sajūta, ka esat zaudējis identitātes izjūtu vai ka partneris nenovērtē jūsu patieso “es”, var liecināt par to, ka attiecības nomāc jūsu individualitāti.




2. “Es vienmēr staigāju uz pirkstgaliem.”

Pastāvīgas bailes partnera iespējamās reakcijas dēļ vai uztraukums, ka jebkura rīcība varētu izraisīt konfliktu, liecina par emocionālās drošības un atklātas komunikācijas trūkumu.

3. “Es esmu pelnījusi ko labāku.”

Pašreizējo attiecību salīdzināšana ar to, ko esi pelnījis vai ko vēlies, var liecināt: tu samierinies ar mazāk nekā to, kas tev nepieciešams tavai laimei.



4. “Es jūtos vientuļš pat tad, kad mēs esam kopā.”

Sajūta, ka jūtaties emocionāli attālināti pat tad, kad esat fiziski kopā ar partneri, var liecināt par saiknes vai kopīgas intimitātes trūkumu.

5. “Es slēpju savas jūtas.”

Regulāra savu emociju vai jūtu apspiešana, lai izvairītos no partnera satraukšanas, liecina par saziņas nelīdzsvarotību un attiecību trūkumu.

6. “Es turpinu attaisnot viņa uzvedību.”

Ja jūs pastāvīgi atvainojaties par partnera rīcību vai uzvedību, tas var liecināt, ka jūs mēģināt racionalizēt rīcību, kas neatbilst veselīgām attiecībām.

7. “Man pietrūkst tā, kā bija agrāk.”

Ilgas pēc attiecību sākuma posmiem var liecināt par to, ka pašreizējā dinamika vairs neapmierina.

8. “Es nervozēju par nākotni.”

Nemiera sajūta par nākotni ar partneri var signalizēt par dziļākām šaubām par saderību un ilgtermiņa mērķiem.

9. “Es esmu greizsirdīgs uz citām attiecībām.”

Skaudība, kas rodas, vērojot veselīgākas attiecības, var atspoguļot jūsu apziņu par to, kā trūkst jūsu partnerattiecībās.

10. “Es nevēlos pavadīt laiku kopā.”

Nevēlēšanās pavadīt kvalitatīvu laiku kopā ar partneri var liecināt par baudas un emocionālās saiknes trūkumu.

Ja jūs bieži cīnāties ar šādām domām, ir svarīgi izvērtēt, vai attiecības patiešām apmierina jūsu vajadzības. Attiecībām vajadzētu uzlabot jūsu labklājību, ļaujot jums augt gan individuāli, gan kā pārim. Iespējams, ir pienācis laiks atklāti un godīgi aprunāties ar partneri, meklēt palīdzību vai pat pieņemt grūto lēmumu aiziet.

Atcerieties, ka jūsu emocionālajai labsajūtai ir jābūt prioritātei, un pareizas izvēles izdarīšana var novest jūs pie laimīgākas nākotnes.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Tikai viens jautājums, kas stiprinās attiecības ar mīļoto cilvēku

No mīlestības līdz “riebuma fāzei”: kā iziet šo sarežģīto attiecību posmu

Vientulība divatā. Kāpēc paliekam “mirušās” attiecībās?