Desmit dīvainas parādības, kas skar arvien vairāk cilvēku visā pasaulē

23-07-2021

Ilustrācija – Pixabay


Par šo tēmu jau daudz rakstīts, tāpēc jau sen nav zināms, ka uz zemes ir noticis kaut kāda veida enerģētisks lēciens. Ne visi to jūt pret sevi vai vienkārši nesaista ar savu enerģētisko struktūru. Bet šis spriegums tomēr ir klātesošs, uzsver ezoteriķi.

Šobrīd notiek tik daudz dīvaina un dažreiz grūti izskaidrojama. Enerģijas pasaulei ir grūti atrast vārdus, tas ir jāizjūt. Jebkurā gadījumā mēs visi esam no enerģijas, tāpēc arī mūsu fiziskie ķermeņi tiek pārkārtoti un daudzi cilvēki sāk pamanīt dažādus simptomus.

Daži cilvēki vainoja radiāciju, slikto ekoloģiju, stresu utt. Turklāt izmaiņas, ar kurām saskaramies, notiek ātri, neatkarīgi no tā, kas, pēc mūsu domām, tās izraisa. Tālāk runāsim par mūsdienu pasaulē zināmajām pazīmēm. Garīgās kopienās tām tiek pievērsta liela uzmanība. Paskatieties, vai jums ir kaut kas no uzskaitītā, kas jūs visvairāk ietekmē?

10 dīvainas sajūtas, ar kurām saskaras cilvēki

1. Zaudējuma un tukšuma sajūta

Var šķist, ka apkārtējā pasaule nav tā cilvēces māja, kas agrāk. Tagad viss šķiet “nepareizs”, un, lai gan apkārtne nav mainījusies, atšķirības pēkšņi kļuvušas pamanāmas visā. It kā ierastais “normāli” vairs nepastāvētu.

2. Grūti koncentrēties uz saviem uzdevumiem

Cilvēki nevar koncentrēties tā, kā agrāk. Pat vismazāko uzdevumu ir grūti izpildīt, un tas aizņem daudz vairāk laika, nekā vajadzētu. Viss ir daudz grūtāk, nekā vajadzētu būt.3. Apetītes zudums

Daudzi cilvēki atzīmē, ka ēd daudz mazāk, bet daži pēkšņi sāka izjaukt savu ēšanas režīmu. It kā nāktos apzināties, ka cilvēkam īstenībā nav vajadzīgs tik daudz ēdiena, kā tagad ir pieņemts lietot. Tas lielākoties ir tīrais mārketings, nevis bads. Bet pašreizējais enerģijas avots nav pieejams, it kā tas nebūtu šeit. Un to nevar atrast.

4. Dažādi trūkumi, kas rodas tukšā vietā

Organisms ne vienmēr spēj pielāgoties enerģētiskajām izmaiņām. Cilvēki sūdzas par galvassāpēm un spiediena sajūtu galvā. Tā notiek tāpēc, ka zemapziņas līmenī nav iespējams apstrādāt visu ienākošo informāciju.

5. Dīvainas skaņas, ko grūti aprakstīt

Jaunā enerģija ieplūst ar tādu spēku, ka dīvainas skaņas nāk no dažādām vietām. Daži cilvēki atzīmē, ka dzird lietas, kuras iepriekš nav uzskatījušas par iespējamu. Skaņas, kas izraisa daudz vairāk domu, nekā viņi varētu iztēloties.

6. Tieksme pēc saldumiem un cukura

Tie, kuri parasti nelietoja daudz cukura, alkst pēc tā arvien vairāk un vairāk. Tas ir veids, kā kompensēt enerģijas trūkumu, lai apstrādātu visu nepieciešamo informāciju. Šāds process turpināsies līdz brīdim, kad enerģijas pāreja būs pabeigta.

7. Intuīcijas saasināšanās

Ļoti daudzi cilvēki visā pasaulē pārdzīvo intuitīvā stāvokļa paasināšanas periodu. Tas nozīmē, ka viņu prāts ir saasinājies, atnāk izpratne par daudzām lietām, it kā iekšējā balss runātu ar viņiem. Visums patiesi savienojas ar cilvēku slēgtā līmenī.

8. Miega problēmas

Daudziem cilvēkiem sākas miega problēmas. Tas arī ir saistīts ar enerģētisko pāreju. Daži cilvēki atzīmē, ka ir sākuši pamosties laika posmā no 3 līdz 5 no rīta. Un šie kāpumi ir diezgan asi, it kā kāds pamodinātu.

Šie procesi nav nejaušība. Lieta ir tāda, ka šajā laikā, kad cilvēks cieši guļ, darbojas spēki, sauksim to tā, lai iegūtu atšķirīgu informāciju caur astrālo pasauli. Lai tā nenotiktu un cilvēks nenogrieztos no pareizā ceļa, augstākie spēki to modina.

9. Pirkstu galiņu jutības paaugstināšanās

Tā kā mēs nevaram uztvert visu enerģiju no telpas, tā plūst caur mums un atgriežas. Parasti tas notiek ar roku un kāju pirkstiem, bet dažos gadījumos arī caur zobiem. Tāpēc jutīgums šajās jomās pieaug. Parādās tirpoņa, reizēm diezgan sāpīga.

10. Vēlme savienoties ar dabu

Jo ilgāk turpinās enerģētiskās pārejas process, jo vairāk mēs attālināmies no tehnoloģijām, mūs velk pie dabas. Daži cilvēki patiešām dodas dabā, lai paliktu vienatnē ar pasauli, bet citi vienkārši pavada vairākas stundas bez telefona katru dienu. Katram ir savs veids, kā novērst tehnoloģiju pārslodzi un iegremdēties dabā.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Nu, ja, tēva gēni! Četrpadsmit patiešām pārsteidzošas no vīrieša pārmantojamas iezīmes

Sapņi, kas piesaista NABADZĪBU. Tādas fantāzijas būtu jāaizliedz, brīdina ezoteriķi

Kā zināt, ka sapnis bijis gaišredzīgs? Ezoteriķes Elenas Duganas skaidrojumi

loading...

3 Comments

 1. Skolnieciņš 24.07.2021 at 15:12 - Atbildēt

  Latvijas Republikā pieejamās Covid-19 vakcīnas atzītas visā pasaulē. Šīs vakcīnas ir lieliskas. Tomēr Krievijas Federācijā izgudrotā Sputnik V vakcīna pasaulē nav atzīta, kā arī nav sertificēta. Sputnik V efektivitāte nav pierādīta. Šai vakcīnai ir nopietnas problēmas ar sertifikācijas procesu. Ar mīlestību pret Sentēvu Dieviem, Skolnieciņš [Latvju Dievu dēls] ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂 Skolnieciņš® ™Skolnieciņš P.S. Iesaku iepazīties ar informāciju par Sputnik V vakcīnu: youtu.be/V8PNXKqcN5k («Были грубейшие нарушения»: почему «Спутник V» могут никогда не одобрить в Европе). Par jaunākajiem notikumiem Krievijā var iepazīties TV kanāla Dozhd mājaslapā: tvrain.ru/live/ (Телеканал Дождь — смотреть прямой эфир онлайн (tvrain.ru)).

 2. Сколниецыньш из святорощи 24.07.2021 at 15:13 - Atbildēt

  Летняя жара нас сопровождает уже несколько недель. Солнце испепеляет землю. Вокруг бурлит жизнь. Люди наслаждаются летом. Хотя заболеваемость вирусом Covid-19 (коронавирусом) резко снизилось, но жуткий вирус Covid-19 никуда не пропал. Этот злостный вирус до сих пор угрожает безопасности нашего общества: здоровью, жизни и благополучию. Поэтому, мои дорогие соотечественники, будем прививаться! На данный момент в нашей стране доступные прививки от Covid-19: Comirnaty (youtu.be/o8MJ0quAwgk [New name, same vaccine – Comirnaty jab same as Pfizer-BioNTech’s, says MOH | THE BIG STORY]), Janssen (youtu.be/zcUXWbtBQHQ [Johnson & Johnson COVID-19 Vaccine: Effectiveness, Side Effects and Differences Between Vaccines]), Moderna (youtu.be/PhSeLGWS9aU[Government hopes for Moderna vaccine to be locally produced with 10 million doses on the way | 7NEWS]), Vaxzevria (youtu.be/waAMOCG1oDc [11 1 How does the Oxford AstraZeneca AZD1222 vaccine work WHO RRSS]). Все эти прививки безопасны и эффективны. Нет причин для беспокойства. Древние языческие Боги благословили нашу страну. Латвийские Боги благословили нашу родину – Латвию. Прививка от коронавируса — это дар Богов. Прививка от Covid-19 это дар Латвийских Богов нашему народу. Воспользуемся этой возможностью, которую даровали нам древние языческие Боги. Воспользуемся этой возможностью, которую даровали нам Латвийские Боги. Спасем себя и свой народ от опасного вируса Covid-19! Да благословят нас Латвийские Боги! Да прибудет снами сила Латвийских Богов!
  С любовью и почтением, Сколниецыньш из святорощи [сын Латвийских Богов]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Да прибудет снами мудрость Латвийских Богов!
  #Covid-19 #коронавирус #пандемия #вакцинация #прививание #безопасность #здоровье #язычники #язычество #БлагодатьЛатвийскихБогов #ЛатвийскиеБоги #Пэрконс #БогПэрконс #Перконс-НебесныйОтец #Лайма #БогиняЛайма #БогиняСудьбы #Мара #БогиняМара #БогиняСмерти #БогиняЖизни #Мара-ВэлюМатэ #Мара-ЗэмэсМатэ #вера #любовь #надежда #Skolnieciņš #святороща

 3. Anonymous 24.07.2021 at 15:13 - Atbildēt

  Vasaras tveice mūs pavada jau vairākas nedēļas. Saule sutīgi cepina. Visapkārt rosās dzīvība. Cilvēki bauda vasaru. Lai arī saslimstība ar Covid-19 (kroņvīrusu) ir mazinājusies, taču Covid-19 nekur nav zudis. Šis negantais vīruss vel joprojām apdraud mūsu sabiedrības drošību: veselību, dzīvību un labklājību. Tāpēc, mani mīļie tautieši, vakcinēsimies! Patlaban mūsu valstī ir pieejamas šādas vakcīnas: Comirnaty (youtu.be/o8MJ0quAwgk [New name, same vaccine – Comirnaty jab same as Pfizer-BioNTech’s, says MOH | THE BIG STORY]), Janssen (youtu.be/zcUXWbtBQHQ [Johnson & Johnson COVID-19 Vaccine: Effectiveness, Side Effects and Differences Between Vaccines]), Moderna (youtu.be/PhSeLGWS9aU[Government hopes for Moderna vaccine to be locally produced with 10 million doses on the way | 7NEWS]), Vaxzevria (youtu.be/waAMOCG1oDc [11 1 How does the Oxford AstraZeneca AZD1222 vaccine work WHO RRSS]). Visas mūsu valstī pieejamās vakcīnas ir labas, drošas un efektīvas. Raizēm nav pamata. Latvju Dievi ir svētījuši mūsu tautu. Vakcinācija ir Latvju Dievu dāvana mūsu tautai. Izmantosim šo Latvju Dievu sniegto iespēju. Vakcinēsimies! Pasargāsim sevi un savus tuvos no Covid-19!
  Ar mīlestību un saticību, Skolnieciņš no sidrabbirzs [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  #Covid-19 #kovid-19 #koronavīruss #kroņvīruss #pandēmija #vakcinācija #drošība #ilgtspēja #pagāni #LatvjuDievuSvētība #LatvjuDievi #Pērkons #DievsPērkons #Pērkons-DebesuTēvs #Laima #DievieteLaima #LikteņaDieviete #Māra #DievieteMāra #NāvesDieviete #DzīvībasDieviete #Māra-VeļuMāte #Māra-ZemesMāte #ticība #mīlestība #saticība #Skolnieciņš #sidrabbirzs