Dermatoloģe: jaunākās tehnoloģijas ļauj turēties pretī gravitācijai

09-04-2018

seja1

Viesojoties RīgaTV 24 raidījumā “Nākotnes medicīna”, „Veselības centrs 4” filiāles „Skaistuma klīnika 4. Dimensija” Estētiskās dermatoloģijas nodaļas vadītāja Māra Rone-Kupfere stāstīja par jaunākajām tehnoloģijām skaistuma medicīnā. Viņa atklāja, ka Latvijā – pirmajā no Baltijas valstīm – ir pieejama pasaules Nr. 1 procedūra, kas īpaši izcili palīdz cīnīties ar novecošanas pazīmēm kakla un dekoltē zonā. Skaties video un uzzini, kā darbojas šī tehnoloģija un kādi ir “pirms” un “pēc” rezultāti!

Ārste skaidroja, ka, lai efektīvi cīnītos ar novecošanas pazīmēm uz ādas, ir jāpiekļūst dziļajiem audiem. “Gravitācijas ietekmē mums audi pārvietojas pa stāviem uz leju. Mums ir jātiek ļoti, ļoti dziļi, lai mēs šos stāvus atjaunotu,” pauda Rone-Kupfere. Viņa norādīja, ka tehnoloģiju, kas darbojas ādas virspusē, ir ļoti daudz, tomēr, lai “sašūtu ādu no apakšas”, vajadzīgas tehnoloģijas, kas darbotos dziļumā.

Raidījumā tika demonstrēts, kā darbojas ārstei pieejamās tehnoloģijas. Rone-Kupfere norādīja, ka šīs tehnoloģijas spēj apvienot vairākas funkcijas: “Man kā akadēmiskam cilvēkam, kam vienmēr ir interesējusi zinātne, protams, interesē, kā tehnoloģijas adaptēt individuāli un kā tās sakombinēt. Video jūs redzat pašu pēdējo, pasaules Nr. 1 tehnoloģiju, kur ir apvienotas divas lietas. Ir adatas, kas nonāk līdz ādas dziļākajiem slāņiem. Šo adatu galā notiek enerģijas izdale. Enerģijas izdali mēs varam fokusēt, vadot šīs adatas dažādās dimensijās.” Viņa sacīja, ka rezultāti ir ļoti labi un ka šī tehnika izcili strādā ādas savilkšanai kakla un dekoltē zonā.

Rone-Kupfere gan atzina, ka visefektīvākās procedūras parasti ir sāpīgas, tāpēc tiek izmantota anestēzija. “Ir 21. gadsimts, liktos, ka visam ir jānotiek tā vienkārši, gandrīz vai ar burvju nūjiņu, bet tā tas nav. Nesen lekcijā kādā prestižā pasākumā rezumē bija ļoti vienkāršs – visefektīgākās un ilgtermiņā noturīgākās ir sāpīgās procedūras. Tā tas diemžēl ir. Bet, protams, ar to strādā zinātne, un ir panākts kompromiss. Visas jaunās tehnikas ir iespējams veikt, papildinot ar anestēziju,” apgalvoja ārste.

loading...