Delikātā diēta lēnai svara mazināšanai. Dietoloģes Neimanes ieteikumi

24-09-2019


Delikātā diēta domāta, lai atjaunotu ciešu miegu, mierīgu un labvēlīgu garastāvokli un stabilizētu sievietes hormonu līmeni.

Diētas būtība

Sabalansēta produktu izvēle un īpaša attieksme pret ēšanas procesu savieno sevī eiropeisku praktiskumu un Austrumu garīgumu.

VAIRĀK LASI LOLITAS NEIMANES UN GAĻINAS ZAICEVAS GRĀMATĀ “KĀ AR BAUDU KĻŪT SLAIDAI”

Kam īpaši ieteicama?

Diētai jākļūst par pastāvīgu dzīvesstilu tām, kuras jau pietiekami ilgi ievērojušas stingras diētas. Šī diēta palīdz noturēt svaru. Tā palīdz notievēt tām, kuru svars pārsniedz normu par 15–20 kilogramiem. Prognozējamais svara zudums. Divi kilogrami mēnesī.

Atļauts. Vistas vai tītara baltā gaļa, netrekna zivs. Visi piena produkti vajadzīgi kā taukvielu, kas sintezē hormonus, avots un olbaltumvielas garīgajam līdzsvaram.

Piena olbaltumvielas satur īpašas aminoskābes — triptofānu, no kuras centrālajā nervu sistēmā tiek veidoti laba noskaņojuma un labsajūtas neirohormoni.

Bez šaubām, veselīga ir pilngraudu maize no kviešu vai rudzu miltiem. Labi ir arī mūsdienu dietoloģijas favorīti — brūnie un savvaļas rīsi, makaroni no nesijātiem miltiem, griķu putra. Laiks atcerēties par mannu.

Deserti no mannas putraimiem, sacepumi un uzputeņi daudz lēnāk nekā dažādas saldās maizītes palielina cukura līmeni asinīs.

Vitamīnu un augu šķiedrvielu dēļ priekšroka tiek dota melonēm, āboliem un bumbieriem, visu veidu sīpoliem, ķiplokiem, zaļumiem, maigiem un mīkstiem banāniem. Labi ir gatavi kivi, avokado, burkāni, svaigi gurķi.

Visi šie dārzeņi un augļi savienojumā ar medu brīnišķīgi attīra organismu no toksīniem šūnu līmenī. No garšvielām priekšroka tiek dota kanēlim, kardamonam — tie nomierina un sasilda.

Atturies!

Atturies no tonizējošiem dzērieniem — kafijas un zaļās tējas. Tās dzer tikai ar pienu dienas pirmajā pusē.

Nav ieteicami balto miltu izstrādājumi, saldumi, šokolāde un arī piparmētras.

Nevajag lietot skābus augļus un dārzeņus — citronus, greipfrūtus, apelsīnus, skābenes — un arī visas asās un dedzinošās garšvielas, jo tās rosina aizkaitinātību.

No tomātiem atsakāmies pēc Austrumu filozofijas, kas saka, ka tie provocē naidīgumu.

loading...