Dekoratīvās kosmētikas pieci svarīgākie noteikumi

05-03-2020


Lūpas: uzmanību piesaistošas lūpas var būt galvenais koptēla akcents, kas neprasa ievērojamus papildinājumus. Jāpatur prātā, kādam pasākumam gatavojamies.

Pavisam citai pieejai ir jābūt vakara un dienas grimam, bet pavisam atšķirīgs ir aktiera grims, jo viņš jāierauga arī skatītājiem, kas atrodas zāles pēdējā rindā.

Prožektoru gaismā ir citi kosmētikas izvēles noteikumi. Kosmētikas industrija ir ļoti bagāta ar jauniem piedāvājumiem. Viens no pazīstamākiem ir lūpu grima mākslinieks Plexi-Gloss, virtuozs ar jaunām idejām.

Viņa metodes fenomens slēpjas tajā, ka vispirms tiek apvilkta lūpu kontūra, lai novērstu spīdumu ap muti. Tad mākslinieks velk dažāda lieluma līnijas pāri lūpām un sajauc dažādas krāsas ar laku.

VAIRĀK LASI NORAS SKARAS GRĀMATĀ “MAZLIET MODES UN SVAIGA GAISA”

Mirdzums ap acīm: mirdzums lieliski derēs arī plakstiņiem, piemēram, “Artistry Signature Color” divtoņu acu ēnas, kuru sastāvā ir gaismu atstarojošu pērlīšu maisījums.

Izceltas uzacis: dabisku, izceltu uzacu efektu vislabāk panākt, tās iezī mējot ar vaska un ēnu palīdzību, — tam noderēs uzacu komplekts, kurā ir divu krāsu pūderi un vasks, lai viegli panāktu vēlamo efektu.

Jāpiemin arī acu ēnu guru Dany Sanz, kurš bija pirmais, kas sāka šo industriju. Viņš vēlējās, lai acu ēnu tonēšanai būtu pieejama visu krāsu palete.

Daudzfunkcionālais sārtums: sārtums ir universāls kosmētikas līdzek lis, ko lieto ne tikai vaigu izcelšanai, bet arī acu akcentēšanai. Akcents uz skropstām: nebaidies eksperimentēt — skropstu veidošanai var izmantot ne tikai tušu, bet arī acu laineri.

loading...