Decembris vēl nav galā! Kurām horoskopa zīmēm vareni paveiksies gada pēdējā nedēļā?

26-12-2021


Astrologi nosaukuši četras zodiaka zīmes, kurām izdosies veiksmīgi pabeigt 2021. gadu un uzsākt 2022. gadu.

Vēzis

Decembra pēdējās dienās viss būs viegli. Jūsu iepriekšējais pozitīvais noskaņojums palīdzēs ātrāk tikt galā ar izvirzītajiem uzdevumiem un veiksmīgi nodot kādu projektu. Turklāt jums ieteicams neatlikt lietas uz vēlāku laiku, bet visu atrisināt pirms jaunā gada iestāšanās.Vērsis

Visu gadu jūs lieliski strādājāt, un katrs darbs ir jāatlīdzina. Ir liela iespēja, ka decembra beigās vadība jūs paaugstinās amatā vai paaugstinās algu. Bet nav vērts atslābināties, jo priekšā jūs gaida jauni un interesanti projekti.

Jaunava

Ziemā visi cilvēki gaida Jaungada brīnumus. Tāpēc jums salatētis var zem eglītes nolikt rokas un sirds piedāvājumu vai pozitīvu grūtniecības testu. Tas nozīmē, ka šī mēneša beigās jums ļoti paveiksies ar mīlestību, īpaši, ja jūs to jau sen gaidījāt.

Auns

Liktenis grib jūs apbalvot par auglīgu gadu un uzdāvināt dažas jaunas iespējas. Mēģini tās nepalaist garām. Bet svarīgu lēmumu pieņemšanā jūs ne vienmēr paļaujaties tikai uz intuīciju. Atcerieties, ka vēl ir fakti, prāts un loģika. Tad jums viss būs labi.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Astroprognoze decembrim pēc dzimšanas gada

Kurai horoskopa zīmei decembris būs ļoti saspringts mēnesis

Mēness kalendārs decembrim: labvēlīgās un nelabvēlīgās dienas

loading...