Daudzi iesaka vērsties pie Visuma. Kā tas darbojas, skaidro ezoteriķe

04-02-2024

Ilustrācija – Pixabay

Tēma par lūgumiem Visumam, afirmācijām un domu spēku ir piesaistījusi daudzu ezotērikas pētnieku un metafizikas praktiķu uzmanību. Tarotoloģe un ezotēriķe Māra Šarmere sniedz vērtīgus padomus, kā pareizi formulēt lūgumus Visumam un sasniegt vēlamā piepildījumu.

Kā darbojas domu enerģija

Visas domas un vēlmes, apgalvo Mērija Šarmere, ir veidotas no enerģētiska impulsa. Tomēr ar vienkāršu lūguma nosūtīšanu nepietiek. Pieprasījumu efektivitāte ir atkarīga no domu kvalitātes. Piemēram, izmantojot afirmācijas, nepieciešama pilnīga pārliecība par to patiesumu.

Svarīgi apzināties, ka domās ieguldītā enerģija vienmēr darbojas, un fona domām ir lielāka ietekme nekā tiešiem lūgumiem Visumam.Ko darīt, lai Visums “sadzirdētu” mūsu lūgumus?

Ezotēriķe iesaka sākt nevis ar lūgumiem, bet gan ar apzinātu kontroli pār savām domām. Viņa iesaka uzraudzīt savas domas visas dienas garumā, novirzot tās konstruktīvākā virzienā. Lai atbrīvotos no negatīvajām domām, viņa iesaka veikt šādus soļus:“Izķeriet” negatīvo domu un novirziet savu uzmanību uz kaut ko pozitīvu.

– Atrodiet problēmas sakni un pārtrauciet koncentrēties uz negatīvo.

– Pārtrauciet lasīt citu cilvēku domas un izvairieties no viņu vērtēšanas.

– Samaziniet negatīvo cilvēku ietekmi savā dzīvē.

– Atrodiet prieku mazās lietās un pateicieties par tām.

Svarīgs solis, lai sasniegtu to, ko vēlaties, ir pārdomāt savu attieksmi pret saviem sapņiem. Šārmere brīdina par idealizēšanas briesmām un iesaka likt sevi pirmajā vietā. Vēlmju spēks jāpārnes uz sevi, ticot savai vērtībai un ieguvumu nopelniem.

Jaunu perspektīvu piedāvā Šārmeres ieteikums pamēģināt izteikt vēlmes caur pateicību, nevis kā nebūšanu dzīvē. Viņa iesaka vest pateicības dienasgrāmatu, koncentrējoties uz pozitīvajiem aspektiem, kas pastāv. Kad pateicības enerģija sāk darīt brīnumus, var pāriet pie vizualizācijas un lūgumiem Visumam.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Visumam nav emociju. Kā izmantot tā enerģiju, lai mainītu savu realitāti?

Tests “Lotosa zieds”. Uzdod jautājumu un saņem Visuma atbildi!

Trīs Visuma likumi, kas sniedz pārpilnības enerģiju. Un domāšana, kas to laupa

Reizēm Visums atbrīvo no kāda cilvēka tevis paša labā. Kā tas notiek?

loading...