Dārgās mammas, kas vienas audzināt bērnus! Beidziet reiz justies vainīgas

04-12-2018

mamma_berns

Reizēm ir ļoti grūti vienai audzināt bērnus, vēl jo vairāk, ja tas liek pastāvīgi domāt, vai bērni jutīsies labi un izaugs pareizi, ņemot vērā tēva trūkumu. Realitāte ir tāda, ka bērni izaugs par lieliskiem cilvēkiem par spīti visām grūtībām, ko nāksies pārdzīvot, uzsver sociālā pedagoģe Dženeta Aiversone.

Māte, kas viena audzina bērnus, var izdarīt daudz, pat ja viņai šķiet, ka to nespēj. Būs brīži, kad bērni būs dusmīgi uz tevi; tomēr, kļūstot vecākiem, viņi mīlēs un cienīs tevi pat vairāk nekā agrāk.

Var gadīties, ka tu nokavējies, sagaidot viņus pie skolas, tāpēc ka neviens tevi nevar aizstāt darbā vai neatradi nevienu, kas varētu viņus sagaidīt tavā vietā.

Tomēr tas būs viņiem labs piemērs strādāt tikpat labi kā tu to esi darījis visu dzīvi!

Būs labas un lieliskas dienas, un, protams, būs arī sliktas un bēdīgas dienas… Neskatoties uz to, ka viņiem būs citāda bērnība nekā vienaudžiem ģimenēs ar abiem vecākiem, viņi izaugs ar nestandarta domāšanu. Tomēr pats galvenais: viņi zinās, kā mīlēt ar visu sirdi un dvēseli.

Ja tu viena audzini bērnus, tas nozīmē, ka tev ir īpaša attieksme un saikne ar saviem bērniem, jo tu daudz laika pavadi ar viņiem, savukārt viņi pievērš tev daudz uzmanības.

Saikne ar bērniem sievietei ir ļoti svarīga, jo katra māte ir īpaša. Un mātes, kas vienas audzina bērnus, ir vēl īpašākas, jo viņām nākas izpildīt arī tēva lomu.

Var gadīties, ka bērni prātos, kāpēc viņa nav varējusi atrast bērniem tēvu, kas varētu palīdzēt visā, tomēr šis samulsums drīz pāries. Bērni paši atradīs sev paraugu – vīrieti, no kura izturēšanās viņi gribētu mācīties, un tas būs viņu patstāvīgais lēmums.

Pat ja tavi bērni nezina, cik daudz pūļu tu velti viņiem šobrīd, viņi to sapratīs, kad kļūs vecāki.

loading...