Daiļā igauņu ekstrasense Merilina Kerro “padzīvos atsevišķi” no vīra

17-05-2020

Attēls no Facebook. Merilina un Marks vēl kopā

Latvijā populārā igauņu ekstrasense Merilina Merro, kura pati sevi dēvē par raganu, atklājusi, ka nolēmusi “padzīvot atsevišķi no vīra”, kas parasti nozīmē – gaidāma laulības šķiršana.

Merilinas un norvēģa Marka Aleksandra Hansena ģimenē 2018. gada vasarā piedzima dēls, bet pirms četriem mēnešiem – meita.“Esmu izlēmusi pārcelties un padzīvot atsevišķi no sava vīra, jo tā ģimenei būs labāk. Tas nav bēdīgi, bet labi – dosim viens otram brīvību un augsim savās attiecībās. Mēs vienmēr būsim ģimene,” Merilina pavēstījusi soctīklos. Viņa uzsver, ka ar Marku saglabās labas attiecības bērnu dēļ, jo tas vienmēr būs pats svarīgākais viņu abu dzīvē.

Pēc viņas vārdiem, Hansens šo viņas lēmumu ir pieņēmis, un šķiršanās notikusi mierīgi. “Dažreiz ejat garu ceļu, lai galu gala savai izaugsmei izvēlētos kaut ko pavisam citu.

Esmu daudz mācījusies un iemācījusies arī saglabāt labas attiecības. Tagad katrs no mums dzīvos savu dzīvi, bet viena dzīve mūs saistīs attiecībā uz mūsu bērniem,” šķiršanos skaidroja Merilina.

Līdz laulībām ar norvēģi Merilinai bija attiecības ar citu “Ekstrasensu cīņu” dalībnieku – Aleksandru Šepsu. Gadu vēlāk, kā viņu abu attiecības izjuka, Merilina apprecējās ar norvēģi Marku.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Kādas rotaslietas piesaista veiksmi, naudu un mīlestību, atklāj igauņu ragana Merilina Kerro

Merilina Kerro: Visas sievietes ir raganas

Dzimtas spēks. Kā to izmantot savā labā, iesaka ragana Merilina Kerro

loading...