Cilvēks bez ļaunuma ir zaudētājs! Donalda Trampa 21 zelta citāts

17-01-2019

Tramp

11. Nav svarīgi, cik gudrs tu esi, svarīgi, cik daudzpusīga ir tava izglītība un plaša pieredze – nav iespējams būt tik gudram, lai vienatnē izveidotu plaukstošu biznesu. Skaties, klausies un mācies. Tu nevari zināt visu.

12. Tas, kurš uzskata sevi par visgudru, ir nolemts būt par viduvējību.

13. Lielākie panākumi atnāk tad, kad peldi pret straumi.

14. Slikti laiki bieži sniedz lieliskas iespējas.

15. Vienmēr atceries vienu vienkāršu likumu: ģērbies atbilstoši tam darbam, kādu vēlies iegūt, nevis tam, kuru šobrīd dari.

16. Mēs tikai uzskatām sevi par civilizētiem. Patiesībā pasaule ir cietsirdīga, bet cilvēki – nežēlīgi. Viņi var tev smaidīt, bet aiz smaida slēpjas vēlme tevi nobeigt. Plēsoņas džungļos nogalina, lai izdzīvotu – un tikai cilvēki nogalina prieka pēc. Pat draugs var dot triecienu no muguras: viņam vajadzīga tava māja, tava nauda, tava sieva – galu galā tavs suns. Un ienaidnieki, protams, ir vēl ļaunāki. Tev jāprot aizstāvēties. Mana devīze: “Ņem darbā labākos – un neuzticies viņiem pat šikumos.”

17. Pērkot kādu preci vai pakalpojumu, nekautrējies kaulēties, iegūstot sev izdevīgākos nosacījumus. Uzskatu lepnumu, kas traucē ekonomēt pašam savu naudu, par milzīgu muļķību.

18. Parādiet man cilvēku, kurā nav ļaunuma, un es parādīšu zaudētāju.

19. Jebkuri “labie laiki” vienmēr ir tava iepriekš veiktā neatlaidīgā darba un pašatdeves rezultāts. Tas, ko paveiksi šodien, ir rītdienas rezultātu ķīla.

20. Ja vēlies arī rīt baudīt augļus, sēj sēklas katru dienu! Ja kaut minūti atslābināsi koncentrēšanos, neizbēgami sāksi ripot atpakaļ.

21. Esmu pārliecināts, ka jātērē tik daudz naudas, cik uzskati par vajadzīgu. Bet es arī esmu pārliecināts, ka nedrīkst tērēt vairāk nekā iespējams.

Lasīt tālāk: 1 2
loading...