Cilvēki ar zaļām acīm: reizē vampīri un donori, brīvdomātāji un murrātāji

05-06-2018

zalas_acis1


Saskaņā ar tautas ticējumiem zaļas acis ir vismaldinošākās. Šo krāsu raksturo divu krāsu – dzeltenās un zilās – kombinācija.

Pēc ezoteriķu domām, cilvēkam ar zaļām acīm ir vienlaicīgi divas enerģijas – viņš ir gan donors, gan vampīrs. Tieši tāpēc zaļu acu īpašnieki ir reizē izturīgi, neatlaidīgi, spītīgi, mērķtiecīgi, principiāli un stabili. Viņi izvirza konkrētu mērķi un nešaubīgi dodas uz to, pārvarot visus šķēršļus savā ceļā.

Cilvēki ar zaļām acīm parasti bauda autoritāti starp līdzcilvēkiem. Viņi arī ir lieliski organizatori. Zaļas acis visbiežāk sastopamas tiem, kuri, neskatoties uz savu popularitāti, netiecas kļūt par līderiem, bet vēlas, lai viņus cienītu.Visu, ko dara zaļacainie cilvēku, viņi paveic profesionāli. Pieņemot lēmumus, viņi rūpīgi izsver situāciju, bet grūtos brīžos var atrast pareizu risinājumu. Viņi skatās uz dzīvi reālistiski, bet neviens līdz galam nespēj iepazīt viņus pašus: šodien viņi ir tādi, bet jau rīt – citādi.

Zaļas acis bieži ir arī ar labu intuīciju apveltītiem cilvēkiem. Sabiedrībai viņi ir visai svarīgi. Starp viņiem ir daudz pareģu un ekstrasensu. Viņi prasmīgi manipulē ar citiem cilvēkiem. Viņi var būt maiga rakstura cilvēki, kuri ilgi ļauj sevi izmantot, tomēr “sēsties uz galvas” viņiem nedrīkst. Lepnums viņiem neļauj paciest tādu attieksmi.

Viņi ir uzticami draugi un smalki uztver mīlestību, tāpēc savu otro pusīti var meklēt visu dzīvi, tā arī to neatrodot. Viņiem piemīt maigums, mīļums un labestīgums, jūtās viņi ir viegli ievainojami.

Cilvēkus ar zaļām acīm bieži salīdzina ar kaķiem: ārēji nepiekāpīgi un neatkarīgi, bet tikai tik ilgi, kamēr izveidojas uzticības pilnas attiecības.

Avots: Esotericblog

loading...