Beidzot uzzini: cik īsti ūdens jāizdzer dienā atbilstīgi tavam svaram! TABULA

07-12-2017

udens1

Ūdens ir mūsu dzīves neatņemama sastāvdaļa. Ūdens trūkums var gluži vienkārši nogalināt. Bet arī pārliecīgs šķidruma daudzums nav nekas labs. Kā tad rīkoties? Zinātnieki beidzot snieguši skaidru atbildi: diennaktī izdzertā ūdens daudzumam jāatbilst cilvēka svaram.

Organisms aktīvi izmanto ūdeni un pārpalikumus izvada ar urīnu un sviedriem. Tāpēc svarīgi dzert pietiekami daudz ūdens, tā trūkums var izraisīt nopietnus sarežģījumus, tostarp asins sabiezēšanu.

Lai noteiktu, cik tad īsti ūdens jādzer, izpēti tabulu! Viss, kas jāzina – ķermeņa svars.

tabula

Pat ja zaudēti tikai 10% ūdens, cieš cilvēka veselība. Tiek izjaukti vielmaiņas procesi un centrālās nervu sistēmas darbība. Tāpat kļūst lēnāka nieru darbība un slodze daļēji tiek pārnesta uz aknām.

Ūdens trūkuma dēļ var sāpēt galva un pat zust samaņa. Un vēl – pat ja ir neliela ķermeņa atūdeņošanās, organisms prasa daudz cukura, kas veicina liekā svara veidošanos un paaugstinātu cukura līmeni asinīs.

loading...

3 Comments

 1. Mareks 04.04.2017 at 16:37 - Atbildēt

  Sveiki. Ir redzēti daudz visādi veidi un metodes kā pelnīt naudu.
  Domāju pie sevīm, vai tās reāli arī strādā. Tad nu ķēros pie eksperimentiem un mēģināju dažādas šīs piedāvātās ”metodes”
  Nonācu pie secinājuma, ka reāli var arī ko nopelnīt tikai vienā no šīm piedāvātajām metodēm.
  Tā kā nevēlos, lai jūs tērētu savu laiku ar viltus ”peļņas internetā” metodēm parādīšu šo veidu. Ja ceri, ka tas būs pamācība kā dienas laikā kļūt par miljonāru, dodies vien meklēt kārtējo “brīnummetodi”, bet patīkamu un pastāvīgu kabatas naudu pārsimts eiro ik nedēļu te var uztaisīt bez iespringšanas.
  Viss sīkāk ir aprakstīs šajā mājaslapā: https://goo.gl/XZLjNM
  Šī mājaslapa palīdzēja man izprast kā šī metode strādā un arī pamācība ir ļoti detalizēta un viegli izprotama.

 2. Linda 04.04.2017 at 16:37 - Atbildēt

  Neder Ziemassvētku izpārdošanā pirktā blūzīte? Neiet ciet svārki, bet džinsus vairs nevar uzstīvēt gurnos? Pirms meklēt kādus brīnumlīdzekļus, iesaku izmēģināt īstās pasaules pavisam skaidri sajūtamu un saprotamu, zinātnē balstītu metodi. Tagad no aptaukošanās līdz anoreksijai ir tikai viens solis! Sāc šodien, iegūsti reālu rezultātu jau tuvākās nedēļas laikā. Un atceries – nepārdozē, jo vīrieši nav nekādi suņi! https://goo.gl/kZEjyG

 3. kalstro 10.04.2017 at 13:54 - Atbildēt

  Vakar te nopirktu birojā sienas pulksteni lai tagad vienmēr zinu cikos ir jāiedzer ūdens glāze http://precesdarbam.lv/Sienas-pulksteni