Čigānu maģija: rituāls ar sveci mīlestības piesaistīšanai

07-03-2020


Daudzu gadsimtu garumā čigāni glabājuši un nodevuši nākamajām paaudzēm senas tautas gudrības un okultas zināšanas, apgalvo ezoteriķi.

Šī maģija joprojām satrauc iztēli: lai gan mēs bieži apšaubām dažādu rituālu iedarbību, čigāni, kuri praktizē maģiju, uzskata to par visnotaļ iedarbību.

Čigānu maģijā mīlestības buramvārdi domāti, lai palīdzētu cilvēkam tikt skaidrībā ar savām jūtām un sniegtu drosmi tās atklāt.

Gadās situācijas, kad vīrietim un sievietei ir savstarpēja ieinteresētība, bet tā izpaužas tikai slepenos skatienos. Pārliecības trūkums, kautrība, neveiksmīgi apstākļi var traucēt spert pirmo soli.

Čigānu buramvārdi palīdzēs atklāt savas jūtas.

Mīlestības rituāls ar sveci
Rituālam vajadzīga rozā svece. Uz tās vienādos attālumos iezīmē sešus gredzenus, tādējādi to sadalot septiņās vienādās daļās.

Rituālu veic septiņas piektdienas pēc kārtas, turklāt septītajai piektdienai jābūt pēc iespējas tuvāk Pilnmēness laikam.

Aizdedzini sveci un nosauc tā cilvēka vārdu, kurš, tavuprāt, ir tevī iemīlējies, bet nespēj atklāt jūtas.

Saki šādus vārdus: “Gana, esi ar mani visā, ko daru. Gana, lūdzu, dod man patiesu mīlestību. Dod viņam (viņai) spēku izteikt jūtas vārdos un izdziedāt tos kā putnam.”Domās koncentrējies uz iecerēto, iztēlojies viņu tā, it kā viņš būtu blakus un atzītos tev mīlestībā.

Buramvārdus atkārto tik ilgi, kamēr izdeg pirmā sveces daļa. Pēc tam sveci nodzēš, tikai nedrīkst nopūst.

Sveci noliek slēptā vietā līdz nākamajai piektdienai, kad rituālu atkārto. Septītajā piektdienā svecei ļauj izdegt pilnībā.

Buramvārdi iedarbosies tikai tad, ja cilvēks, par kuru tie teikti, ir tevī patiesi iemīlējies. Pretējā gadījumā nekas nenotiks.

loading...

1 Comment

  1. basv 10.03.2020 at 00:38 - Atbildēt

    Jus varat maksat par 40% mazak par elektroenergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – http://bitly.kr/energia Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!