Četri bīstamākie datumi februārī. Piesargies un sargā sevi!

05-02-2019

debesis2


12. februāris. Slinkuma un apātijas diena
Atbrīvoties no šai dienai raksturīgā noguruma un apātijas palīdzēs efektīva meditācija. Mēness atradīsies Vērša zīmē. Aktīvais Mēness pieaugums slikti sader ar mierīgo Zemes enerģētiku. Nebūs arī neviena aktīva aspekta starp planētām, tāpēc vēl jūtamāka kļūs disharmonija un disonanse.

Viss burtiski kritīs no rokām, it kā Visums būtu pret tevi sazvērējies. Dažiem cilvēkiem var rasties iespaids, ka viņi kļuvuši ievainojamāki un nemierīgāki. Tādās dienās vērts nodarboties tikai ar visvienkāršākajām lietām un neizvirzīt ambiciozus mērķus.

16. februāris. Vienatnes diena
Augošs Mēness Vēzi un pilnīgs planētu miers var radīt cilvēkos depresīvu noskaņojumu. Ūdens stihija prasa mieru un pašpietiekamību. Negatīvu ietekmi var izjust viegli ievainojami cilvēki, kas atkarīgi no apkārtējiem. Tas attiecas uz bērniem, slimniekiem, mīlas pārņemtajiem.

Visums gribēs, lai tu palīdzētu pats sev, noskaņojoties uz vienatni un privātām lietām. Ja dzīsies pēc komunikācijas un centīsies kādam iepatikties, rezultāts var būt tieši pretējs gaidītajam. Darīt labu vērts tikai sev un tiem, kuri to tiešām novērtēs.

19. februāris. Pilnmēness Lauvas zīmē
Šajā dienā Mēness enerģētika būs maksimāla. Augstāko punktu tā sasniegs, Mēnesim atrodoties Lauvas zīmē. Tas nozīmē, ka jāizvairās no impulsivitātes.

19. februārī lielākas problēmas gaida agresīvus cilvēkus ar krietnu egoisma devu. Saskaņā ar Mēness kalendāru visbīstamākais laiks būs rīta puse, un visi lielākie konflikti notiks rīta pusē. Astrologi rekomendē atturēties no tukšiem solījumiem un uzbāzīgiem cilvēkiem.

27. februāris. Mainīgs garastāvoklis
Šī diena ir bīstama ar neparedzamību. Dilstošs Mēness un Strēlnieks ir divas pretējas enerģijas, kas slikti sader. Dzīve var atgādināt amerikāņu kalniņus. Vienīgā iespēja kaut ko panākt – samierināties ar to, ka pilnībā neizdosies kontrolēt dzīvi. Būs jācer vien uz gadījuma spēku, cenšoties pieņemt Visuma piedāvātos spēles noteikumus.

loading...