Četras “neuzminamākās” horoskopa zīmes. Noslēgti un nepieejami cilvēki!

16-06-2018

sieviete_noslepumaina

Šīs zodiaka zīmes bieži šķiet vēsas, noslēgtas, nepieejamas un noslēpumainas.

Viņu noslēpums vienlaikus piesaista un atgrūž. Šajās zīmēs dzimušie nespēj uzreiz atvērties un uzticēties attiecībās, tāpēc nereti slēpjas aiz atsvešinātības maskas. Šo zodiaka zīmju pārstāvjus grūti pilnībā saprast, jo viņi neuzticas partneriem par simt procentiem.

Dvīņi
Ļoti grūti saprast, ko patiesībā grib Dvīņi, jo šī zodiaka zīme vienu brīdi var būt mīloša un uzmanīga, bet jau nākamajā – vēsa un atsvešināta. Dvīņi ir ļoti mainīgi, tāpēc nav iespējams prognozēt, ko viņi gribēs un jutīs jau nākamajā minūtē. Viņiem vajadzīgs partneris, kurš pieņemtu to divējādo dabu un mainīgo noskaņojumu.

Skorpions
Skorpiona lielākās bailes ir no tā, ka kāds varētu viņam nodarīt sāpes. Tieši tāpēc šī zodiaka zīme neuzticas līdz galam un vienmēr glabā savus noslēpumus. Bieži Skorpioni izliekas nepieejami līdz brīdim, kad spēj ieņemt dominējošu stāvokli un justies drošībā. Viņš ilgi testē un pārbauda savu partneri, pirms uzticēties tam.

Strēlnieks
Strēlnieks meistarīgi paaugstina savu vērtību – viņš ir ne tikai nepieejams, bet arī nenotverams. Šī zodiaka zīme ļoti mīl brīvību un neatkarību, tāpēc nepieļauj pat domu par kaut kādiem ierobežojumiem. Pirms iesaistās nopietnās attiecībās, šī zodiaka zīme jūtas brīva kā vējš. Pēc kāzām Strēlnieks nedaudz nomierinās un sāk saprast, ka tuvībā nekā briesmīga nav.

Ūdensvīrs
Ūdensvīrs var būt te karsts, te auksts. Nopietnās, ilglaicīgās attiecībās šī zodiaka zīme laiku pa laikam nogurst un alkst pēc kādas lāsītes brīvības. Tad cilvēks šķiet atsvešināts un tāls. Bet, ja Ūdensvīram kļūst neinteresanti ar partneri, viņš vienkārši aiziet. Ļoti grūti saskatīt šīs zodiaka zīmes patiesās emocijas, jo viņš nav noskaņots izrādīt jūtas.

Avots: Esotericblog

loading...