Četras motivējošas mantras tieši 2019. gadam

08-02-2019
Foto - Pixabay

Foto – Pixabay

Mantras līdzinās mierinošam vējiņam, kas iekļūst prātā un attīra mūs no pašiznīcinošām domām un nomācošiem modeļiem, kas ierobežo mūsu esību.

Tās sniedz cerību un pārveido. Ja vēlies gūt maksimālu labumu no šīm mantrām jeb afirmācijām, pieraksti tās savā dienasgrāmatā.

Katru dienu izvēlies, kāda mantra būs galvenā atkarībā no situācijas, bet pēc tam uzraksti to sava plānotāja lapas augšējā daļā, lai atcerētos, ka to nepieciešams atkārtot.

Ja vēlies justies mierā ar visu un veiksmīga visu gadu, izmanto šīs četras mantras.

Esmu vērtīgākais cilvēks uz zemes, jo tāda esmu vienīgā
Viens no cilvēces unikālākajiem aspektiem ir tas, ka uz Zemes ir septiņi miljardi cilvēku, bet katrs no mums ir atšķirīgs no citiem.

Brīdī, kad to sapratīsi, pārstāsi gaidīt apkārtējo cilvēku pozitīvu vērtējumu.

Ja pagātnē mocījies ar zemu pašvērtējumu, ezoteriķi iesaka atkārtot šo mantru piecas reizes dienā, sākot jau ar agru rītu.

Tiklīdz apzināsies savu vērtību, spēsi gāzt kalnus savā ceļā!

Pasaule ir mans rotaļu laukums

Dzīve, pieņemot, ka pārmaiņas iz izaugsmes daļa, ir spēcīga mantra.

Tā palīdzēs nomierināties katru reizi, kad kaut kas nenotiks pēc tava prāta vai gaidām.

Šī mantra vienkārši nozīmē, ka neatkarīgi no tā, kāda bumba trāpās ceļā, es trāpīšu tieši vārtos.

Atkārto to agri no rīta, pieraksti dienasgrāmatā un atkārto meditācijas laikā un pirms miega – tā sniegs iedvesmu visam 2019. gadam!

Es pieņemu visu situāciju pozitīvo pusi
Nav svarīgi, cik ilgi dusmosies, slīcināsi bēdas alkoholā un mocīsies ar drūmām domām, nekas nemainīsies, kamēr nesaņemsies pieņemt visu lietu pozitīvo pusi.

Viens no veidiem panākt pozitīvu attieksmi ir pieņemt visus izaicinājumus ar humoru un saprast, ka visas problēmas patiesībā ir mācībstundas.

Mantra “Es pieņemu visu situāciju pozitīvo pusi” palīdz tavam saprātam koncentrēties uz tagadni. Jo biežāk to atkārtosi, jo vairāk baudīsi pašreizējo brīdi un jutīsies labāk 2019. gadā.

Es ieelpoju visu labo un izelpoju slikto

Šī ir skaista mantra meditācijai un elpošanai. Tā uzvar nemieru un bailes, bet elpošana nodrošina dziednieciskas īpašības plaušām, krūtīm un visam ķermenim.

Ieelpo caur degunu, klusējot atkārtojot šo mantru, un lēnām izelpojot, atkārtojot šo mantru.

Avots: “Esotericblog”

loading...