Četras ļoti svarīgas un reti sastopamas rokas līnijas. Pārbaudi, vai tev tādas ir!

05-03-2020

23805604_2032580760305346_1110018931_n


Izstiep roku uz priekšu un paskaties, vai uz delnas locītavas ir šādas līnijas. Ja redzi četras skaidri izteiktas līnijas, tu esi īsts veiksminieks. Katra no tām piešķir īpašu dzīves spēku un talantus. Lasi tālāk un uzzini katras nozīmi!

1. Veselības līnija
Z7NjyNd
Pirmā un svarīgākā līnija. To sauc arī par dzīves līniju, un tā var daudz pateikt par cilvēka veselību. Ja šī līnija ir līdzena un skaidri izteikta, tevi var apskaust par labu veselību. Tava imunitāte spēj stāties pretī jebkurām slimībām. Ja šī līnija ir neizteikta vai ar pārtraukumiem, pret veselību jāizturas rūpīgi. Pārskati savu dzīvesveidu, sāc vairāk kustēties un pareizi ēst.

2. Panākumu līnija
yQi0pHX
Otrā līnija uz plaukstas locītavas liecina par spēju gūt panākumus un būt veiksmīgam. Vienmērīga, skaidri izteikta līnija ir mērķtiecīgiem cilvēkiem ar stipru gribasspēku, kuri zina, kā gūt panākumus.
Ja panākumu līnijā redzami pārrāvumi, cilvēks var būt visai neizlēmīgs. Lai gūtu panākumus, tev vajadzīgs draugu atbalsts, jo vienatnē mērķi sasniegt būs grūti.

3. Ietekmes līnija
zrbPB27
Pirmās divas līnijas ir visiem cilvēkiem, bet divas pēdējās sastopamas retāk. Ja tev uz rokas ir vēl divas līnijas papildus veselības un panākumu līnijām, tu esi īpašs cilvēks. Trešā līnija parasti ir ļoti ietekmīgiem cilvēkiem. Tu esi dzimis līderis un spēj iedvesmot tūkstošiem cilvēku uz dižiem sasniegumiem.

4. Spēka līnija
KFKKKGo
Arī šī līnija nav sastopama visiem. Tā nozīmē īpaši izteiktas garīgas spējas. Tu patiešām esi laimīgs cilvēks, var tevi apsveikt!

Avots: “Esotericblog”

CITI RAKSTI PAR HIROMANTIJU!

1. DZĪVES LĪNIJA KĀ LIKTEŅA VAINAGOJUMS

2. KĀ KORIĢĒT DZĪVES LĪNIJU?

3. DZIMUMZĪMĪTE UZ ROKAS

loading...

2 Comments

  1. Anonymous 06.01.2019 at 07:48 - Atbildēt

    o man visas četras!

  2. Lelde 06.01.2019 at 09:22 - Atbildēt

    Latvijas pelēki drūmo rudeni nomainīja ziema, nu jau nosvinēta Gadumija. Vai pāršķirsi lapu savā dzīvē, atstājot pagātnē, kas pieder pagātnei, atverot durvis dzīvei, par kādu vienmēr esi sapņojusi? Jauns auto, sava dzīves telpa, jauni draugi, piepildītas attiecības, vaļasprieks un aizrautība ar dzīvi. Padari 2019.gadu par labāko, kas piedzīvots! Piedalies lielākajās Rietumeiropas un Amerikas loterijās un esi gatava jebkurām dabas un savām kaprīzēm jau pēc šīs nedēļas nogales. Reģistrējies izlozei pie licensēta brokera https://goo.gl/X17csF , un, izmantojot Mēness jaudīgo enerģiju, sāc jaunu dzīvi, kas pārspēj tavus vispārdrošākos sapņus!
    Nākošnedēļas izlozēs liekam uz SuperEnalotto un PowerBall 😉