Četras horoskopa zīmes, kurām psihe jāsaudzē visvairāk! + Vēl trīs interesanti horoskopi

18-11-2020

Ilustrācija – Pixabay


Četras zodiaka zīmes ir visvairāk pakļautas psihiskiem traucējumiem. Kad cieš mūsu garīgā veselība, zaudējam reālistisku skatienu uz sevi un vidi. Mainās prioritātes, emocijas, uzvedība… tieši tāpēc rūpēties par savu garīgo veselību ir tikpat svarīgi kā par fizisko stāvokli.

Astrologi apgalvo, ka dažas zodiaka zīmes ir jūtīgākas psihiskajā ziņā nekā citas.

Auns

Šīs zīmes visvājākā daļa ir galva, smadzenes, acis, deguns, žoklis, asinsrite, sirds, nieres un reproduktīvie orgāni. Auni ir pieraduši nekontrolēti patērēt enerģiju, tie ir pakļauti traumām, iekaisumiem, asām infekcijām, ko pavada augsta temperatūra un sliktas asins analīzes.

Cilvēkiem, kas dzimuši šajā zvaigznājā, jāvairās no trekniem ēdieniem un pārāk asām garšvielām. Visātrāk tie atjaunojas dabā, svaigā gaisā, pie jūras vai jebkādas ūdenstilpes.

Dvīņi

Visbiežāk dažādām kaitēm pakļautās organisma daļas ir pleci, rokas, pirksti, plaušas, atslēgas kauli, nervu sistēma un vairogdziedzeris. Dvīņi ir pakļauti tādām slimībām kā bronhīti, astma, dažādas neirozes, galvas smadzeņu iekaisumi un žultspūšļa vainas. Viņi baidās no mazākās pazīmes, kas varētu norādīt uz slimību, kas ir pastiprinošs faktors un bieži vien izraisa hipohondriju.

Dvīņiem jāseko, kad un cik viņi ēd. Proti, nedrīkst ignorēt pareizu ēšanu vai mainīt to, kā to bieži dara garīgās saslimšanas periodos.Vēzis

Vēži piedzimst par gardēžiem, tāpēc viņu kuņģi un gremošanas orgāni bieži tiek pakļauti riskam. Plaušas, ribas un aknas ir tikpat jutīgas.

Vēži ir pakļauti spēcīgai apkārtējās vides ietekmei, kas īpaši ietekmē viņu emocionālo stāvokli, tāpēc ir viegli saķert slimības, kas raksturīgas reģionam, kurā viņi dzīvo.

Vēži ir pakļauti reimatismam, audzējam, gastrītam, depresijām vai histērijai un visām pārmantojamām slimībām.

Viņiem ir jāsamazina cietes, tauku un saldumu daudzums savā uzturā, jāēd daudz augļu. Visātrāk viņi atjaunojas kalnu gaisā, kopā ar tuviem cilvēkiem.

Ūdensvīrs

Īpaši jūtīgi Ūdensvīram ir kāju un roku apakšējās daļas, smadzenes, sirds, asinsrite, limfātiskie mezgli, elpošanas ceļi.

Šīs zīmes raksturīgās slimības ir problēmas ar asinsvadiem, anēmiju, migrēnu, ādas saslimšanām, neiralģijām, psihiskām saslimšanām.

Ūdensvīra ēdiekartei jābūt maksimāli bagātinātam ar lielu daudzumu gaļas, vitamīnu, minerālvielu.

Svarīgi, lai viņu uzturs būtu regulārs. Ūdensvīra organisms labi reaģē uz zālēm un homeopātiskajiem līdzekļiem.

Ārstēšanas procesā Ūdensvīru nedrīkst pakļaut straujām temperatūras svārstībām, lielām fiziskām slodzēm. Visnoderīgākais Ūdensvīram ir atpūta un sapņošana.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Psihisko noviržu horoskops. Uzzini, kādi “putni galvā” var ieviesties katrai zodiaka zīmei

Šīs zodiaka zīmes uzvarēs jebkurā kaujā. Garīgā spēka horoskops

Atpūtas horoskops. Kā katrai zodiaka zīmei atbrīvoties no stresa?

loading...