Četras horoskopa zīmes, kurās dzimušie vīrieši pievelk sievietes kā magnēts!

14-04-2018

virietis_roze3


Uzzināsim, kurās zodiaka zīmēs dzimušus vīriešus sievietes uzskata par neizskaidrojami pievilcīgiem. Viņi piesaista pretējo dzimumu gluži kā magnēts!

1. Dvīņi
Dvīņiem pat nekas daudz nav jādara, lai piesaistītu sievietes uzmanību, to apburošā personība visu izdara viņu vietā! Dvīņi iepatīkas vienā mirklī, viņi taču ir tik maigi, romantiski un džentlmeniski.

Dvīņu zīmē dzimuši puiši, zina, kā sarunāties ar meitenēm, pirms viņiem vispār sākusi bārda augt. Dvīņi ir ļoti emocionāli, bet sievietes, kā zināms, augstu vērtē kaislīgus vīriešus.

2. Lauva
Lauvas zīmē dzimuši vīrieši ir īsti kavalieri un smalki speciālisti attiecību veidošanas mākslā. Viņi ir lieli romantiķi un izbauda flirtu – tāpat kā sievietes, kurām nav lielāka prieka kā apmainīties nebēdnīgām replikām ar Lauvu.

Tai pašā laikā sievietes jūt, ka Lauvas ir ļoti ietekmīgi vīrieši, kaut arī izturas labvēlīgi un draudzīgi. Šo īpašību kopums tiek atbilstoši novērtēts – sievietes burtiski kļūst atkarīgas no cēlajiem Lauvām! Turklāt vēl no pirmā skatiena, taisni trakums, bet ko darīt, ja reiz Lauvas ir tik kaislīgi un dāsni?

LASI ARĪ ŠOS HOROSKOPU RAKSTUS PAR VĪRIEŠIEM!
– ČETRU ZODIAKA ZĪMJU VĪRIEŠI AR SMAGĀKO RAKSTURU!

– ČETRI MAIGĀKIE VĪRIEŠI VISĀ ZODIAKĀ

– KAS VĪRIEŠA IZSKATĀ SVARĪGĀKAIS KATRĀ HOROSKOPA ZĪMĒ DZIMUŠAI SIEVIETEI?

3. Svari
Svari ir nedaudz sarežģītāka zodiaka zīme, un tieši tas viņos piesaista skaistas sievietes. Svaru stils atšķiras no jebkurā citā zodiaka zīmē dzimuša vīrieša stila. Turklāt mīlestība Svariem nozīmē dziļas un patiesas jūtas, par kurām jādomā un jāpieņem lēmumi, jāizsver jūtu un atbildības kokteilis. Lai gan

Svari mēdz būt kautrīgi un paškritiski, sieviete, kas kādu laiku pavadījusi kopā ar viņiem, vienmēr piekrīt veidot ilgstošas attiecības.

4. Mežāzis
Mežāži patiešām ir ļoti pievilcīgi vīrieši! Klasisks stils, pieklājīgs sarunas veids, eleganta izturēšanās – gribas teikt “kungs”, nevis “vecis”! Mežāža personība ir apburoša, un tas piesaista ikvienas sievietes uzmanību, turklāt viņi ir arī aktīvi, darbīgi un gudri. Lieliska kombinācija partnerim, vēl labāka – dzīvesbiedram!

loading...