Četras horoskopa zīmes, kuras APRĪLĪ tiks pie krietniem ienākumiem

07-04-2019

money_horoscope

2019. gada aprīlī Venera ies pa Zivju zīmi, un tas sniegs dažām zodiaka zīmēm lielisku iespēju nopelnīt un palielināt ienākumus. Ja esi starp šiem veiksminiekiem, tev īpaši uzmanīgi jāseko līdzi iespējām, kas parādīsies pavasara vidū. Nepalaid garām tik labvēlīgu laiku!

Mežāzis
Mežāzi gaida visnotaļ veiksmīgs mēnesis ne tikai finanšu jomā. Izdosies labi sevi parādīt darbā, īpaši ja strādā birojā vai esi saistīts ar medicīnu.

Arī visiem citiem Mežāžiem būs iespēja krietni nopelnīt.

Jutīsies par sevi pārliecināts, priecīgs un zināsi, kā tieši rīkoties. Kā zināms, ja darbs sokas, arī materiālā puse nepievils. Mežāzis, visticamāk, vairāk strādās un vairāk arī nopelnīs.

Gudri darīs tie, kas piesaistīs saviem projektiem ietekmīgus atbalstītājus, īpaši ja nodarbojies ar savu biznesu. Reklāmai būs laba atdeve, tāpēc vēlams pārdomāt dažādus veicināšanas pasākumus.

Šajā mēnesī arī varēsi atrisināt kādas finanšu problēmas, kas palikušas “mantojumā” no pagātnes.

Ūdensvīrs
Arī Ūdensvīrs var uzlabot savu finansiālo stāvokli, nopelnot vairāk nekā iepriekšējos mēnešos. Peļņa var nebūt daudz lielāka, tomēr tā dos pārliecību par saviem spēkiem un uzlabos garastāvokli.

Vari saņemt arī pelnītu prēmiju, baudīt klientu pieplūdumu vai saņemt izdevīgu pasūtījumu. Īpaši veiksies modes un skaistuma nozares, kā arī radošās jomas pārstāvjiem.

Ja esi radošs cilvēks, risini visus jautājumus uzreiz, neko neatliekot uz vēlāku laiku. Šomēnes varēsi īstenot visas savas ieceres, un peļņa neliks ilgi gaidīt.

Četras horoskopa zīmes, kuras APRĪLĪ tiks pie krietniem ienākumiem

Lauva
Lauva baudīs ievērojamu ienākumu pieaugumu. Tā var būt partnera dāvana, procenti no ieguldījuma, nevis paša milzīgā piepūle. Var tikt atdoti seni parādi vai arī tev pašam nebūs jāatdod kāds neatmaksāts parāds.

Mēnesis labvēlīgs arī naudas ieguldīšanai vai uzkrājumu veidošanai ar procentiem.

Veiksies kopīgi projekti ar veciem un pārbaudītiem partneriem, ar kuriem sen neesi kontaktējies: tagad vari viņiem atgādināt par sevi.

Skorpions
Skorpioniem aprīlī uzsmaidīs veiksme. Labi pavadīsi laiku, bet jāseko līdzi arī tēriņiem: jo vairāk pelnīsi, jo vairāk kārdinājumu naudu iztērēt.

Nauda var nākt viegli, bet viegli arī pazust, tāpēc, ja tev ir skaidrs mērķis, kam iekrāt, neļaujies vēlmei iegādāties nevajadzīgas lietas un bezjēdzīgi izklaidēties.

Vēl viena iespēja šomēnes saistīta ar laimestu, bet jābūt vēl piesardzīgākam: ja nevinnēsi uzreiz. Būs liels kārdinājums palielināt likmi. Risks zaudēt ir ļoti liels, tāpēc turi sevi rokās un azartspēlēs nezaudē galvu.

Avots: “Infoniac.ru”

loading...

2 Comments

  1. Сергей 08.04.2019 at 15:53 - Atbildēt

    Вы бросите куpить навсегда на утро, если пройдете этот советский курс http://nicoinmet.blogspot.com Не прикладывая усилий, у вас просто исчезнет желание курить! Я курильщик со стажем больше 25 лет и бросал раз 100, но только от этого чувствуется реальный эффект! Уже не курю год и ни разу не тянуло! b

  2. aizdevumus 08.04.2019 at 16:07 - Atbildēt

    Mēs piedāvājam visu veidu finanšu aizdevumus @ 3% procentu likmi. Mēs dodam no aizdevumiem robežās no €10,000.00 līdz €50,000,000,00. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem e-pasts tagad: sloanslimited@gmail.com