Četras horoskopa zīmes, kas mīlestībā ir ļoti dominējošas

08-09-2018


Dominēšana ir bieži sastopama parādība daudzos mīlas pāros. No otras puses, dažās horoskopa zīmēs ir vairāk cilvēku, kuriem patīk uzņemties iniciatīvu, kad runa ir par tuvību.

Tādiem cilvēkiem piemīt tendence kontrolēt visu, kas notiek guļamistabā. Viņi vēlas stāvēt pie stūras un vadīt savu kuģi tajā tuvu attiecību un mīlestības pasaulē, kuru paši vēlas iekarot.

Tādas personības vienmēr sīki un metodiski pieiet visam, kas saistīts ar mīlēšanos. Ja neizdodas situāciju kontrolēt, viņi, kā likums, jūtas kā pazuduši un apmaldījušies.

Viņi vienmēr vēlas atrasties spēka un varas pozīcijās, kad runa ir pat tuvību. Lūk, kāpēc dominējošām personībām kā otra pusīte vislabāk derēs tie, kuri prot atveidot savu lomu šai izrādē. Viņiem pēc dabas vēlams būt paklausīgiem un pakļāvīgiem.

Katru reizi, kad guļamistabā tiekas divi cilvēki ar dominējošu raksturu, notiek sadursme, kurai var būt visai bēdīgas sekas. Par līdzsvaru tādā gadījumā nav runas. Bet, kad dominējoša personība apvienojas pārī ar pakļāvīgu cilvēku, izdodas praktiski ideāla savienība. Šāds pāris viegli atrod kopīgu valodu kā sadzīvē, tā intīmajā dzīvē.

Lūk, četras horoskopa zīmes, kurās visbiežāk dzimst dominējošas personības.

Auns
Kā zināms, Auni ir cilvēki, kas ar prieku izbauda konkurenci. Viņi vienmēr cenšas ātri paveikt visu iespējamo un neiespējamo, lai sasniegtu izvirzīto mērķi. Aunus viegli savaldzināt ar jaunu izaicinājumu.

Šis personības tips līdzīgi reaģē uz guļamistabā notiekošo. Auniem patīk būt agresīviem, un reizēm viņi var kļūt nedaudz rupji.

Viņi tāpat ar prieku demonstrē savas iespējas, liekot lietā sarežģītu “fizisko slodzi”. Tāpēc nav jābrīnās, ka Auns gultā izgudros dažādus trikus un pozas. Viņiem arī nepatīk slēpt savas emocijas, tāpēc ir samērā trokšņaini. Aunu izmainīt nespēs neviens, tas nu ir skaidrs!

Lauva
Lauva ir dzimis līderis, kurš vienmēr cenšas vadīt lielas ļaužu grupas. Viņam piemīt lieliskas vadības un saskarsmes prasmes. Lauvām tāpat padodas plānošana un organizēšana. Šī iemesla dēļ Lauvam vienmēr šķiet dabiski uzņemties iniciatīvu arī guļamistabā.

Lauva ir ļoti pārliecināts par sevi un savu taisnību. Viņš vienmēr liks partneriem domāt, ka tieši viņš zina, kā kaut kas jādara.

Šai zodiaka zīmei piemīt arī lielas izdomas spējas, tāpēc ar viņu ir interesanti vienmēr un visur.
Lauva parasti arī ir godīgs attiecībā uz savām vēlmēm, pauž tās atklāti un tieši.

Jaunava
Jaunava ir pats neparastākais šī topa dalībnieks, jo parasti no šajā zodiaka zīmē dzimušajiem negaida dominējošas tendences. Ikdienā viņus uzskata par samērā kautrīgiem un pasīviem cilvēkiem. Bet tuvās attiecībās parādās medaļas otra puse. Jaunavas ir ļoti dāsni, un viņi vienmēr tiecas pārliecināties, vai partnerim kopā ar viņiem ir labi.

Tāpat zināms, ka Jaunavas romantiskajā dzīvē prot izmantot intuīciju, vēl vairāk savaldzinot partneri.

Viņi zina, kā tieši pieskarties, lai iepriecinātu otru. Attiecības ar Jaunavu var izvērsties patiešām kaislīgas!

Skorpions
Sarakstu noslēdz Skorpions, kas burtiski izstaro kaislības un emocijas. Intīmajā procesā viņiem ir pilnīgi konkrēti mērķi, un viņi droši tiecas pēc to sasniegšanas. Skorpioni vienmēr gatavi veltīt visus spēkus, lai šī pieredze būtu neaizmirstama gan pašiem, gan partneriem.

Ar savu dāsnumu Skorpioni kaut kādā mērā līdzinās Jaunavām. Viņi vienmēr tiecas iepriecināt partneri, tāpēc attiecības ar šo horoskopa zīmi var būt daudzsološas.

Skorpioni arī ir samērā spontāni un viltīgi. Nebrīnies, ja pieredzes bagātināšanai viņi iegādāsies dažādas rotaļlietas.

Avots: “Brainum”

loading...