Četras empātiem piemītošas spējas, par kurām viņi pat nenojauš

12-08-2018
Foto - Pixabay

Foto – Pixabay

Empātiem jeb, citiem vārdiem, cilvēkiem, kuri ļoti jūtīgi uztver visu apkārt notiekošo, piemīt spējas, par kurām citi tikai sapņo. Būt par empātu ir ļoti grūti, bet, ja nu tu tomēr esi viens no viņiem, tev ir retas spējas, par kurām vari pat nezināt. Lūk, četras spējas, kuras piemīt visiem empātiem!

Domu lasīšana
Empātiem piemīt pārsteidzoša spēja lasīt cilvēku domas. Viņi zina, ko domā cilvēki, un viņi precīzi var pateikt, ko cilvēki vēlas. Empāti patiešām ir ļoti gudri, un viņi pat ir spējīgi apjaust apkārtējo nolūkus. Viņi spēj nošķirt labo un slikto, un tas ir viņu spēks!

Emocijas kā superenerģija
Empāti atrodas kontaktā ar savām emocijām un jūtām. Turklāt viņi labi zina par apkārtējo cilvēku emocijām un jūtām. Tādā veidā šī emociju apzināšanās var tikt izmantota superspēcīgas empātijas kontekstā. Un ar to viņi var palīdzēt ne tikai sev, bet arī apkārtējiem.

No negatīvā uz pozitīvo
Gluži tāpat kā empāti ir spējīgi atšķirt pozitīvo no negatīvā, viņi spēj pārvērst negatīvo lietu pozitīvā. Un patiešām, atrasties līdzās empātam ir pārsteidzoši patīkami: ja tu jūties slikti vai esi nomākts, viņš tev liks justies daudz labāk!

Savu superprasmju izmantošana darbā
Cilvēku un viņu emociju saprašana patiešām ir māka, kuru empāti ir labi apguvuši, un, ja viņi izmantos šīs zināšanas darbā, viņus vienkārši nevarēs apturēt! Empāti var būt konsultanti, terapeiti vai pat dziedinātāji. Pat ikdienas dzīvē viņus pavada līdzpārdzīvojums un mīlestība pret apkārtējiem, kā arī vēlme uzlabot apkārtēju cilvēku dzīvi!

Avots: “Brainum”

loading...