Četrām horoskopa zīmē jūlija vidus nesīs liktenīgus notikumus. Kuras tās ir?

10-07-2020


Jūlija vidus būs liktenīgs, pirmkārt, Vēžiem, jo viss 10. -20. Jūlijā grozīsies ap Sauli, bet tā tieši šajā laikā atrodas Vēža zīmē. Tāpēc Vēžiem, kā arī viņu brāļiem pēc zodiakālā krusta – Auniem, Svariem un Mežāžiem, ir jāsagatavojas svarīgiem notikumiem.

Nav lieki noskaņoties uz pārmaiņām arī Lauvām, jo tie ir Saules pārvaldībā, un tāpēc jutīgi pret jebkuriem tās aspektiem. Tagad paskatīsimies, kādus liktenīgus notikumus šīs zīmes sagaidīs mēneša vidū.

Viss sāksies ar Saules un Neptūna trinu 12. jūlijā.

Vēži un citas ūdens zīmes var atklāt tos talantus, par kuriem nebija ne jausmas. Neptūns aizskalo robežu starp iespējamo un neiespējamo.

Ja Vēži, Zivis un Skorpioni nolemj izmēģināt sevi jaunā lietā, ko vienmēr uzskatījuši par nepieejamu, viņiem tas noteikti izdosies.

Tādu pašu atklāsmi par savām iespējām saņems arī Lauvas, bet tām jābūt piespiedu vai brīvprātīgas izolācijas apstākļos: aizbraukt uz dabu, pasēdēt mājās, nokļūt slimnīcā u.tml.Šis notikums būs liktenīgs, jo viņi sāks nodarboties ar to, par ko vienmēr sapņojuši, bet neuzskata sevi par pietiekami spējīgiem.
14. -15. jūlijā Saules opozīcija ar Jupiteru un Plūtonu atnesīs liktenīgus notikumus Vēža, citu kardinālā krusta zīmju (Auna, Svaru, Mežāžu) un Lauvu dzīvē.

Tā ir sarežģīta astroloģiska ietekme, un tā nesola neko labu. Notikumi būs saistīti ar zaudējumiem, traucējumiem un sarežģītām izvēlēm.

Uzskaitītajās zīmes nedrīkstētu nodarboties ar politiku un sabiedrisko dzīvi, atrasties pūlī, izmantot sabiedrisko transportu, veikt lielas finanšu operācijas. Jāizvairās no publiskuma. Jāuzmanās ar sabiedrību, jo ir risks noskaņot pret sevi vai iekļūt lielajā cilvēku grupā.

Izņemot publiskumu, Jupiters un Plūtons var nozīmēt ārkārtējus apstākļus, kas skar vienlaikus ļoti daudzus – uzņēmuma slēgšanu, akciju kritumu, licences atsaukšanu, valūtu kursa svārstības u.c.

• Rezultāts var nest reputācijas vai veselības apdraudējumu (Vēzis).

• Ietekmēt biznesa autoritāti, amatus, darījumus (Svari).

• Būt saistīts ar nekustamajiem īpašumiem (Auns).

• Skart biznesa vai personiskās attiecības (Mežāzis).

• Lauvas var iekļūt izolācijā.

20. jūlijā noslēdzas mēneša vidus liktenīgās astroloģiskās ietekmes.

Tās notiks Vēzī, tātad atkal ietekmēs Vēžus un pārējās kardinālās zīmes – Aunus, Svarus un Mežāzus. Šīm zīmēm ir jāsagatavojas liktenīgiem jauninājumiem dzīves galvenajās jomās.

Un, lai gan parasti jaunumi ir pozitīvs notikums, jo tas ļauj sākt jaunas lietas un virzīties uz priekšu, šoreiz tā pareģo sarežģītu mēnesi.

Saturns pretstāv citiem debesu ķermeņiem, un tas nozīmē: ja mēneša laikā rodas sarežģījumi, tie skar jaunas jomas. Vēži, Svari, Mežāži un Auni saskarsies ar traucējumiem. Dažas lietas neizdosies no pirmās reizes, dažas neizdosies vispār.

Bet patiesībā ar opozīciju var tikt galā diezgan vienkārši: nevajag neatlaidīgi strādāt, bet atdot to, ko tā paņem, vai atteikties no tā, ko tā aizliedz. Tā neatstās ar tukšām rokām: tā vietā, ko jūs zaudējāt, tā dos kaut ko jaunu pēc opozīcijas planētas simbolisma.

Šajā gadījumā tas ir Saturns, tāpēc var paļauties uz karjeru, nostiprināt savu stāvokli biznesa pasaulē, saņemt svarīgu ielūgumu, radīt stingras hierarhiskas sistēmas sadarbībai.

Jaunā notikumu kārtība pilnībā izveidosies 2. augustā, kad Mēness būs savienots ar Saturnu. Bet galvenie rezultāti būs redzami pēc pusgada, kad Saturns “sazināsies” ar Sauli.

Avots: “Esotericblog”

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Trīs horoskopa zīmes jūlija vidū gaida ļoti skaists mīlestības laiks

Mīlestības horoskops JŪLIJAM. Ātri un precīzi!

Kuras horoskopa zīmes JŪLIJĀ peldēsies naudā, prognozē slavenais Pāvels Globa

Jūlija lutekļi: šīm horoskopa zīmēm neticami veiksies naudas lietās!

loading...