Ceri šogad apprecēties? Izvēlies kārti un uzzini, vai tas notiks!

22-03-2018

kartis


Šī kāršu spēle ir tām, kuras šobrīd nodarbina domas par precēšanos. Vai mīļotais puisis šogad bildinās?

Atslābinies, aizver acis un saskaiti līdz 10.

No trim kāršu attēliem izvēlies vienu, to, uz kuru norāda intuīcija vai sirds.

1.attēls
Tavas attiecības ir stabilas un samērā laimīgas. Viss lieliski attīstās, un jūs abi esat apmierināti. Bet ir nelieli šķēršļi, kas traucē iestūrēt laulības ostā. Svinīgi notikumi gaidāmi nedaudz vēlāk, ne šogad. Apbruņojies ar pacietību.

2. attēls
Jūsu attiecības ir stabilas, bet reizēm nokļūst strupceļā. Tev šķiet, ka reizēm jūs viens otru vienkārši nedzirdat vai nesaprotat. Attiecības prasa daudz spēka un darba. Un tev šķiet, ka agrāk attiecības bija daudz labākas, bet jūs kaut ko palaidāt garām un tagad to vairs nav iespējams atgūt. Tev ir daudz šaubu par to, vai šīs attiecības vispār vajadzīgas.

Kārtis dod padomu: pārskati uzskatus par savu vīrieti. Jo, iespējams, vienkārši tērē laiku šajās attiecībās, kas arī turpmāk sagādās tikai mocības.

3. attēls
Tavas attiecības ir priecīgas un laimīgas. Tevī ir daudz entuziasma, un tu ļoti saudzīgi izturies pret to, kas tev ir. Attiecības tu lolo un attīsti. Tu gūsti morālu apmierinājumu savās attiecībās. Tāpēc gaidi to loģisku turpinājumu. Esi izvilkusi “grūtniecības” kārti. Un tieši šis laimīgais notikums pasteidzinās attiecību oficiālo noformēšanu.

loading...

1 Comment

  1. Liene 22.03.2018 at 18:19 - Atbildēt

    Sen jau visiem ir skaidrs, ka strādājot 8-17 algotu darbu, vai tas būtu Latvijā, vai starptautiskā uzņēmumā, neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai – samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne visi var atļauties, maksājot uzreiz, nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto, uzturēt sev krāšņu sievieti. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu dzīvi! Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā ar nanoūdeni mazgātā trolejbusā. Aizpildi savu Laimīgo loto biļeti un sāc Jaunu dzīvi, kura pārspēj tavus pat vispārdrošākos sapņus. Starp citu, vai zini, ka šīsnedēļas MegaMillions izlozē, kura notiks jau šovakar pēc Latvijas laika, Džekpots ir prātam neaptverami 421 miljons? Es jau atkal nopirku pāris desmitu biļešu ar skaitļu variantiem un paķēru klāt vēl desmit SuperEnalotto biļešu, kur džekpots ir visai iespaidīgs.. Pamēģini satikt savu veiksmi arī tu! https://goo.gl/X17csF Un neaizmirsti izmantot loto brokera īpašo piedāvājumu! 😉