Divi burvju vārdiņi, kas maģiski iedarbojas uz vīrieti

23-01-2018

paris_lietus1

Ja vīrietis kādreiz sacījis, ka nav gatavs nopietnām attiecībām, tu noteikti jau zini, kāda vilšanās sajūta pārņem, to dzirdot.

Ieguldīt attiecībās laiku un jūtas, lai pēc tam uzzinātu, ka viņš neko nopietnu nevēlas… Var gribēties pasūtīt ellē visu vīriešu dzimumu! Bet pirms ķerties pie tik radikāla soļa, izmēģini divus burvju vārdiņus.

Pirmkārt, gribam pateikt priekšā, ka šādā situācijā noteikti gribēsies pastrīdēties un paskaidrot, ka viņa iemesli, kāpēc jūsu attiecības nevarētu būt nopietnas, ir muļķīgi.

Bet tā darīt nevajag! Citādi atgādināsi viņa mammu, kas mēģina pierādīt, ka dēlam nav taisnība. Un vīriešus nesatrauc personīgās mātes.

Tā vietā rīkojies šādi. Kad vien dzirdi kādu muļķīgu taisnošanos vai atrunas, saki burvju vārdus: “Es saprotu”.

Un vairāk neko nesaki. Izturi pauzi, bet viņš sāks meklēt vēl triviālākus iemeslus, kas tevi kaitinās vēl vairāk un tā vien rosinās uz strīdu.

Bet atkal strīdēšanās un lieku vārdu vietā vienkārši pasaki: “Es saprotu.”

Tas viņam liks izdarīt vienīgo pareizo un elementāro secinājumu: “Viņa mani saprot.” Tas nenozīmē, ka tev viņam jāpiekrīt, bet gan to, ka katram ir tiesības just un domāt tā, kā viņš vai viņa jūt un domā.

Un, lai gan tu vari nepiekrist viņam, sakot “Es saprotu”, tu atzīsti viņa tiesības uz šādu lēmumu.

Tādā attiecību posmā viņš pats var piedāvāt tev kompromisu. Piemēram, “Bet mēs varam turpināt tikties un paskatīties, kas notiks tālāk.” Uz to vari atbildēt: “Novērtēju, ka tu joprojām gribi tikties ar mani, bet mani tas neapmierina. Es tevi mīlu, bet ne vairāk kā sevi.”

Viņš var aiziet, nezinot, ko lai saka. Un tā nav problēma, jo vīrieši iemīlas tad, kad viņi NAV tev blakus. Jāturas pretī kārdinājumam viņam piezvanīt vai uzrakstīt un atļaut ierasties pie tevis.

Ja tev pietiks pacietības pagaidīt, kamēr viņš pats uzrakstīs vai piezvanīs, tādā gadījumā, kad tas notiks, viņš pats jau būs gatavs nopietnām attiecībām ar tevi – jo būs nonācis pie šī lēmuma pats.

Bet, ja ne, neko darīt – tātad viņš nav tavs vīrietis!

loading...

1 Comment

  1. Liene 21.11.2017 at 05:53 - Atbildēt

    Bieži stresa, domstarpību un pat laulības šķobīšanās pamatā ir materiālās problēmas. Ne velti senči runāja ka kur nabadzība nāk mājās pa durvīm iekšā, tur mīlestība lec laukā pa logu. Protams nauda un pārticība neatrisina visas problēmas, tās tāpat būs, bet citādākas, tādas, kas var pavērt iespēju attīstīties garīgi. Tomēr kaut kādam pamatam no abām pusēm ir jābūt ne tikai morāli, bet arī materiāli, lai pāris varētu dzīvot kopā ilgstoši laimīgās un harmoniskās attiecībās. Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā BMW kā trolejbusā. Ieskaties: https://goo.gl/yfrtlJ