Bukmeikeri: Tiks noskaidroti “X Faktora” pēdējie četri dalībnieki, Klāvs Ozols nostiprinās favorīta lomā

29-11-2019

Publicitātes foto

Aizvadītajā nedēļā mazliet pārsteidzoši šovu pameta divas meitenes no Aijas Auškāpas komandas – Anna Krista Ostrovska, kā arī pēc nodziedātās glābējdziesmas – Elīna Evelīna Jansone. Savukārt otro nedēļu pēc kārtas simpātiju balvu ieguva jaunais un biklais dziedātājs – Klāvs Ozols, ko “Betsafe” bukmeikeri šobrīd uzskata par galveno favorītu uz uzvaru “X faktorā”.

Pēc četrām aizvadītām tiešraidēm izkristalizējušies galvenie favorīti uzvarai – pēc “Betsafe” bukmeikeru domām tie ir Diāna Paško (koeficients 3.00) un Klāvs Ozols (koeficients 2.50).

Šiem dalībniekiem nevajadzētu nokļūt līdz glābējdziesmām vai izbalsošanas līdz pat fināla raidījumam.
Domājams, ka pārējie dalībnieki šādi justies nevar. Katrs no tiem ir bijis tuvu izbalsošanai jau iepriekš un pastāv iespēja tur nokļūt vēlreiz.

Pieredze un iepriekšējo sezonu raidījumi parādījuši, ka, nonākot tuvāk finālam, mentori balso daudz taktiskāk, mēģinot saglabāt savu audzēkņu dalību šovā. Tāpēc pasargāti var būt tikai tie, kam nebūs jādzied glābējdziesmas. Konkurence ir sīva, atlikušā finālista noskaidrošanai vajadzētu būt diezgan grūti paredzamai.

Piektais raidījums ir priekšpēdējais radījums, kurā, tāpat kā iepriekšējos raidījumos, šovu pametīs divi no sešiem palikušajiem dalībniekiem.

Vistuvāk izbalsošanai ir Artis Zaķis (koeficients 1.35), kuram seko māsas Rozes, Reinis Liepa, kā arī Elīna Gluzunova, kuri, visticamāk, sadalīs 2. dalībnieka pozīciju, kam šovs būs jāpamet. Nosacītā drošībā bukmeikeru skatījumā ir Diāna Paško un Klāvs Ozols, kuriem vajadzētu bez lieka stresa sasniegt šova fināla raidījumu jau pēc pāris nedēļām – 15. decembrī.

loading...