“Brutāla cilvēku mānīšana!” Ārsts, deputāts Skride skarbs par savdabīgo medicīnas centra praksi

12-03-2019

Kadrs no video

Kadrs no video


Pēc “Bez Tabu” atkārtotas viesošanās medicīnas centrā “Aurora” iedzīvotāji turpina ziņot par iestādes darbības metodēm.

Ar “Bez Tabu” sazinājusies persona, kura kādu brīdi strādājusi medicīnas centrā un atzīst, ka tas, ko “Bez Tabu” skaidrojuši iestādes pārstāvji, neatbilst patiesībai.

tLai veiktu diagnostiku, neesot nepieciešamas zināšanas medicīnā, bet gan prasme pierunāt klientu parakstīt kredīta līgumu.

Ar “Bez Tabu” sazinājusies persona, kura pieņemta darbā medicīnas centrā par pārdošanas speciālistu, taču realitātē strādājusi par diagnostikas speciālistu. Sākumā tika solītas mācības divu nedēļu garumā, taču patiesībā kļūt par diagnostiķi bija vēl vienkāršāk. Pirmkārt, personai nav nekādu zināšanu medicīnas jomā.

Persona norāda, ka “Bez Tabu” sižetā redzētā diagnostikas ierīce, kuru medicīnas centrs drīkst izmantot, esot tikai vienā kabinetā, pārējos tiek izmantota tā, kura neatbilst normatīvajām prasībām. Taču neesot būtiski, ko parāda aparāts, svarīgi pirms izmeklējuma vismaz pusstundu ar klientu runāt, noskaidrot iespējamās veselības problēmas, likt klientam sevi žēlot, domāt par ģimeni un labākajā gadījumā saraudināt. Ja viss izdarīts pareizi, tad viens no pieciem cilvēkiem parakstīs kredīta līgumu.

loading...