Brīvi vīrieši pēc 40. Kas ar viņiem nav kārtībā?!

21-01-2019

virietis_roze3

Tagad es zinu, raksta kāda blogere, Anna S., atklājot, kā uzminējusi kāda noslēpumaina vecpuiša raksturīgās īpašības.

“Agrāk skatījos uz neprecētiem vīriešiem pēc 40 un nesapratu – kas gan ar viņiem nav kārtībā? Gan nauda ir, gan īpašums, izskatās labi un arī cilvēks, šķiet, labs. Šķietami ideāls otrās pusītes kandidāts jebkurai sievietei, bet kaut kāda iemesla dēļ – viens. Kāpēc tā?

Sapratu tikai tad, kad iepazinos ar šāda tipa vīrieti. Viņš praktiski jau attiecību sākumā iepriecināja mani, pavēstot, ka meklē sievu un vēlas ģimeni, bet “kaut kā neiznāk”. Bet laiks pienācis, un vispār viņš esot stingri monogāms, apnikuši visi romāniņi, grib māju, bērnus, ģimeni, tikai sievu nevar atrast.”

“Jauki, es toreiz nodomāju, klausoties viņa apgalvojumos. Drusku pavecs jau ir, bet varbūt labs cilvēks un arī nodomi nopietni – došu viņam iespēju! Kad atzinu, ka esmu ar mieru kļūt par viņa otrās pusītes kandidāti, vīrietis pārgāja pie stāsta par savu bijušo, kura izrādījās īsta briesmone. Viņa ar viltu gribējusi tikt pie kunga naudas! Bet viņam ļoti nepatīk mantkārīgas sievietes.

Galu galā izrādījās, ka viņa piespiedusi mīļoto vīrieti maksāt par sevi ārzemju ceļojumā, uz kurieni pats viņu aicinājis. Tas ir, viņš uzaicinājis savu draudzeni ceļojumā. Nopircis viņai biļeti un apmaksājis viņas izdevumus divas nedēļas. Bet atvaļinājuma beigās piestādījis viņai rēķinu – lūk, šī summa jāsedz tev. Meitene, maigi sakot, bijusi pārsteigta un maksāt par sevi atteikusies. Viņam taču ir lepns, dizainera iekārtots dzīvoklis un teju vesels autoparks – vispirms pats uzaicināja, bet pēc tam lūdz kompensēt izdevumus. Vai tas ir normāli? Vai vērts pieminēts, ka galu galā par manām vakariņām (uz kurām pats uzaicināja), viņš ne tikai nesamaksāja, bet arī skrupulozi aprēķināja savu daļu līdz pēdējam eiro.

Un tas vēl nav viss. Skopums, kā izrādījās, nebija vienīgā šī ārēji pievilcīgā vīrieša katastrofālā īpašība.

Visu vakariņu laikā viņš bija šausmīgi nūģisks. Pasūtīju divus dzērienus, un katru reizi viņš sarauca uzacis un ilgi, caururbjoši un neapmierināti vēroja, visbeidzot apvaicājoties, vai es nedzeru par daudz, kad randiņa ceturtajā stundā man atnesa otro glāzi vīna. Pats tai laikā mierīgi dzēra viskiju.

Par to, ka smēķēju, pat iepīkstēties nemēģināju.

Papildus manam “alkoholismam” viņš izteica neapmierinātību ar visām pēc kārtas manām dzīves jomām, tostarp aizraušanos ar zirgiem – tie taču šausmīgi tēriņi!

Un, ja vakara sākumā viņš man šķita interesants un simpātisks, tā noslēgumā es jau cīnījos ar vēlēšanos
iemest viņam ar krēslu un aizbēgt, lai pats maksā par savām sasodītajām vakariņām, beidzot pārliecinājies, ka visas sievietes ir merkantilas maitas, un aizietu klosterī.

Domāju, tādiem cilvēkiem ar likumu vajadzētu aizliegt tikties ar sievietēm, lai tās netērētu savu dārgo laiku.

Šīs divas, manuprāt, ir divas atbaidošākās vīriešu īpašības: skopums un nūģiskums. Mans drauga kandidāts bija dāsni apveltīts ar abām. Un ceļā uz mājām man jau vairs nebija nekādu šaubu par to, kāpēc viņš nav precējies. Visiem patīk likt zīmogu “sievietei pēc 30” – ja viņa nav precējusies, tātad kaut kas nav kārtībā! Uz vīriešiem tas šķietami neattiecas. Bet man ir sliktas ziņas: un kā vēl attiecas.

Kad tavā priekšā ir šķietami ideāls kandidāts, bet pagātnē – ne šķiršanās, ne kopā nodzīvotu septiņu gadu – viss. Tikai jābēg!”

loading...

1 Comment

  1. re 02.02.2020 at 00:15 - Atbildēt

    neattiecas nedz uz pirmo teikumu nedz priekshpeedeejo