Brīnumainais brīdis – Pavasara saulgrieži jau otrdien! Kā izmantot to maģiju?

17-03-2019

pavasaris


Pavasala saulgriežu diena ir simbols, kas iezīmē siltuma atgriešanos un ziemas aukstuma beigas. Senajiem svētkiem ir daudz un dažādu tradīciju, kuras ievēro vēl arī mūsdienās.

Pavasaris pārņem varu pār pasauli no ziemas, atmodinot dabu un cilvēkus no ziemas guļas. Saulgriežu diena simbolizē ilgi gaidītā siltā gadalaika sākumu, kad ziema pilnībā atkāpjas pavasara priekšā.

Senči pavasara saulgriežus svinēja ar priecīgiem masku gājieniem, slavināja Sauli un veica auglības rituālus.

Ezoteriķi uzskata, ka šai dienai piemīt īpaša enerģētika, tāpēc daudzi cenšas tajā īstenot dažādus rituālus, kas saistīti ar mīlestību, pārticību un atbrīvošanās no problēmām.

Kad pavasara saulgrieži būs 2018. gadā?
Astronomiski pavasara saulgrieži saistīti ar Saules pāreju ekvatoram. Astronomi 2019. gadā šo brīdi aprēķinājuši 21. martā pulksten 00.01

Tas nozīmē, ka 21. martā diena un nakts būs vienāda garuma, bet pēc tam diennakts gaišais laiks kļūs arvien ilgāks, nesot ne tikai vairāk gaismas, bet arī labāku noskaņojumu cilvēkiem.

Pavasara saulgrieži astroloģijā
20. martā sākas jauns astroloģiskais gads. Saule pāriet Auna zvaigznājā, atjaunojot gada ciklu. Tieši tāpēc visi horoskopi sākas ar šo zīmi. Šajā dienā astrologi atzīmē profesionālos svētkus, bet dažās valstīs svin arī Jauno gadu.Ne tikai astrologi, arī ekstrasensi uzskata pavasara saulgriežus par ļoti svarīgu notikumu. Šajā dienā Zemi skar ļoti spēcīga enerģijas plūsma, kuru var izmantot dažādiem rituāliem.

20. martā katrs var izmantot Saules spēcīgo enerģētiku, piesaistot savai dzīvei veiksmi, panākumus un mīlestību. Šajā dienā noteikti iespējami brīnumi – galvenais ir tiem ticēt. Piesaistīt vēlamo ar domu spēku nav grūti, ja tici saviem spēkiem.

Pavasara saulgriežu maģijas būtība ir vienkārša: visiem spēkiem dzeniet prom no sevis visu negatīvo, lai sāktu jauno astroloģisko gadu labā noskaņojumā ar ticību skaistai nākotnei. Sapņojiet, pavadiet laiku ar patīkamiem cilvēkiem un uzlādējiet sevi un apkārtējos ar pozitīvām emocijām.

loading...

2 Comments

  1. ~Lelde~ 18.03.2019 at 09:29 - Atbildēt

    Šomēnes sākas īstais pavasaris, dienas kļūs garākas par tumšo laiku. Vai pāršķirsi lapu savā dzīvē, atstājot pagātnē, kas pieder pagātnei, atverot durvis dzīvei, par kādu vienmēr esi sapņojusi? Jauns auto, sava dzīves telpa, jauni draugi, piepildītas attiecības, vaļasprieks un aizrautība ar dzīvi. Padari 2019. par labāko gadu, ko esi piedzīvojusi!
    Piedalies lielākajās Rietumeiropas un Amerikas loterijās un esi gatava jebkurām dabas un savām kaprīzēm jau pēc nākošās nedēļas nogales. Reģistrējies pie licensēta brokera https://goo.gl/X17csF , aizpildi savus variantus pēc Sindikāta stratēģijas PowerBall izlozei, kur Džekpotā tiek izspēlēti 550 miljoni dolāru, un jau tuvākajās nedēļās iegūsti līdzekļus, ar kuriem pietiks gan samaksai par labu auto, skaistai mājai, dāvanām tuviniekiem un kārtīgi izballēties ar draugiem.

  2. aizdevumus 13.04.2019 at 14:02 - Atbildēt

    Mēs piedāvājam visu veidu finanšu aizdevumus @ 3% procentu likmi. Mēs dodam no aizdevumiem robežās no €10,000.00 līdz €50,000,000.00. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem e-pasts tagad: sloanslimited@gmail.com

    WhatsApp vai zvaniet: +1201865546