Bīstamākās dienas SEPTEMBRĪ. Kurām horsokopa zīmēm īpaši jāpiesargājas?

25-08-2020


Septembra pirmajā pusē saspringtos aspektos pret citām planētām būs Venera. Tas pareģo mīlestības, sociālo kontaktu un naudas problēmas; un sagādās nepatikšanas Veneras pārvaldītajām zīmēm – Vēršiem un Svariem, kā arī zīmēm, kurās Venera atradīsies – Vēžiem un Lauvām.2. -5. septembris — Veneras un Saturna opozīcija, bet pēc tam kvadratūra ar Marsu radīs saspringtu un emocionāli neapmierinošu atmosfēru, kad kaut ko zaudē vai kaut kas neizdodas, bet pēc tam drudžaini centies panākt vēlamo vai kompensēt kaut ko citu.

Šī situācija attieksies uz Vēršiem, Vēžiem un Svariem.

Vērši diez vai būs apmierināti ar tuvāko loku: radiniekiem, kaimiņiem, draugiem. Var gadīties patīkama tikšanās – vai arī tā nav tik patīkama, kā bija gaidāms. Attiecības ar kādu var pat nopietni pasliktināties.

Vēzi var sarūgtināt vizīte pie friziera, stilista vai fotogrāfa. Un arī personiskajā frontē viss nebūs ideāli.

Svariem būs grūtības ar sociālo sadarbību biznesa dzīvē. Apdraudēts ir dienesta romāns.

Par laimi, no visām šīm situācijām ir izeja. Merkura harmoniskie aspekti pret Veneru visu sarežģīto dienu laikā liecina: ja paļausieties nevis tikai uz jūtām, bet arī uz prātu, varēsiet izvairīties no problēmas.

Var palīdzēt sarunas ar kādu praktisku horoskopa zīmi.

15. un 16. septembrī Veneras un Urāna kvadratūra destabilizēs situāciju personiskajā dzīvē un naudas lietās, iespējami nepatīkami pārsteigumi Lauvām un Svariem.

Vērsim šoku sagādās mēģinājumi uzlabot interjeru. Labāk no dizaina uzlabošanas kādu laiku atturēties.
Lauvu apstākļi spiedīs “ieslēgt diplomātiju” un iepatikties pat tiem, kuri nevēlas. Varbūt vajadzēs steidzīgi aizskriet uz frizētavu un sakārtot sevi. Protams, tas pats par sevi nav likteņa trieciens, bet tas, ka nāksies atcelt visus iepriekšējos plānus …

Svariem var pēkšņi pasliktināties attiecības ar draugiem. Plāni par patīkamu sazināšanos cilvēku interešu lokā sabrūk, prieka vietā Svari saņems tikai nervu bendēšanu. Un tad septembra pirmā puse beigsies, un neveiksminieka tituls pāries no Veneras uz Merkuru.

Merkurs vispirms būs kvadrātā ar Mežāža planētām, bet noslēgumā nostāsies opozīcijā Marsam.

Izsargāties no likteņa triecieniem šajā laikā vajag Merkura pārvaldītajām zīmēm – Dvīņiem un Jaunavām, kā arī Svariem, jo Merkurs būs viņu zīmē.

17. -24. septembrī šīs zīmes izjutīs saskarsmē, kur mēs turamies sociālā distancē, cenšamies būt pieklājīgi un diplomātiski. Notiek sabiedrības attiecības, vienošanās, tiek slēgti līgumi. Turklāt tas ir traumatisks laiks, kad nav jābrauc uz braucienu, un vispār ir labāk pārvietoties pēc iespējas mazāk. Septembra pēdējās dienās, no 26. septembra līdz mēneša beigām, likteņa triecieni būs visai nejauki.

Saturna kvadrāts ar retrogrādu Marsu no ārpuses nobremzēs vai apstādinās visus Aunu projektus.

Viņu aktivitāti ietekmēs pilnīgi nepārvarams šķērslis. Turklāt viņiem neizdosies atturēties no darba un atpūsties – viņiem būs jārīkojas un jācīnās, turklāt ļoti nelabvēlīgos apstākļos. Iespējamas traumas, lūzumi, konflikts ar ierēdņiem un citiem ar varu apveltītiem cilvēkiem, pārslodze darbā, smaga fiziska piepūle.

Avots: “Esotericblog”

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Augusta beigas būs naudīgas visām horoskopa zīmēm. Tikai – katrai atšķirīgi!

Ko saka katra horoskopa zīme, kad situācija kļūst nokaitēta?

Trīs horoskopa zīmes, kurām RUDENS būs liktenīgs laiks!

loading...