Bez kura aksesuāra nevari iedomāties savu dienu? Izvēlies un uzzini ko interesantu par nākotni!

25-05-2019

aksesuari

Izvēlies vienu no attēlā redzamajiem aksesuāriem un uzzini, kas gaida ilgtermiņā.

1. Brilles – visticamāk, tavā priekšā atklāsies jauna perspektīva – darbā, karjerā, finansēs vai personīgajā dzīvē. Iespējams, pirmajā brīdī būs diezgan sarežģīti jaunajā situācijā, tomēr ilgtermiņā tas būs ļoti pozitīvs notikums.

2. Somiņa – droši vien tevi gaida nozīmīga vietas maiņa, kas var būt saistīta ar darbu, dzīvesvietu, ilgu darījumu braucienu vai aizbraukšanu apstākļu dēļ. Jebkurā gadījumā tas tev nāks par labu. Tiesa, varbūt ne tuvākajā laikā, bet ilgtermiņā gan.

3. Gredzens – lielas izmaiņas tavā personīgajā dzīvē. Varbūt drīz satiksi mīļoto cilvēku vai arī gaida zaudējums. Katrā ziņā tā rezultātā kļūsi garā stiprāka un dvēselē skaidrāka.

4. Cepure – tavā dzīvē būs nopietnas emocionālas un intelektuālas pārmaiņas. Dzīvei parādīsies jauna jēga vai arī tu tai piešķirsi citu nozīmi. Varbūt tas būs saistīts ar tavu nopelnu atzīšanu vai pievēršanos jaunai profesijai, varbūt satiksiet īpašu cilvēku – savu skolotāju, kas tev ļoti palīdzēs dzīvē.5. Kulons – tevi gaida notikumi, kas saistīti ar ģimeni vai personīgajām attiecībām. Situācija prasīs tavu līdzdalību un aizsardzību no ārējām ietekmēm. Situācija ir saistīta vai nu ar jaunu attiecību parādīšanos, vai jau esošo attiecību saglabāšanu un nostiprināšanu.

6. Šalle – nepieciešamība veikt izvēli. Iespējams, tuvākā laikā būs jāpieņem sarežģīts un svarīgs lēmums, kas ietekmēs visu dzīvi. Ieklausies savā sirdī un “atslēdz” galvu un prātu. Un pats svarīgākais, atrodi līdzsvaru starp apziņu un zemapziņu. Ja tagad valkā šalli spilgtos vai gaišos toņos, izvēle būs jāveic drīz, un tās rezultāts būs tev pozitīvs. Ja šalle ir tumšos vai neitrālos toņos, esi gatava ilgai tiesvedībai.

Avots: Tayni-mirozdanya.ru

loading...

1 Comment

  1. Serf 27.05.2019 at 01:13 - Atbildēt

    Jus vаrаt maksаt par 50 % mazак pаr еlекtroеnergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – http://bit.ly/electrolv Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!s