Kā atpazīt viltus attiecības un no tām laicīgi izvairīties. Vērtīgi padomi

24-06-2020

ligava

Droši vien vajag nodzīvot pusi dzīves, lai saprastu, ka nav vērts dzīties pakaļ, piesiet, noturēt cilvēku, kas nevēlas būt kopā ar tevi. Tīmeklī rodami daudzi klasiķu izteikumi par šo tēmu, taču tiem, kas ir mokošās attiecībās, tas nepalīdz. “Ar prātu saprotu, bet izdarīt neko nespēju,” – tā viņi parasti saka.

Šķiet, katram dzīvē vajag pārdzīvot savu daļu ciešanu, lai saprastu, ka dzīvot vajag priekā, nevis sāpēs.

Domājams, ka sapratne par to, ka mīlestība ir kaut kas pavisam cits nekā kaisle, atnāk, kad neizturama kļūst iknedēļas (vai ikdienas) attiecību skaidrošana ar draudiem tās pārtraukt, sieviešu asarām un histērijām un vīriešu nervu satricinājumiem. Kamēr kaislei ir enerģija, cilvēki turas pie tās pēdējiem spēkiem. Emocionālie uzliesmojumi un sprādzieni kaisles gadījumā ir ļoti līdzīgi mīlestības jūtām, taču
tā nav mīlestība.

Saprotams, ka partneri un attiecības mēs izvēlamies neapzināti. Bet – ja jums pašlaik ir slikti, apstājieties un padomājiet, kāpēc šajās attiecībās jums ir slikti un kāpēc pret jums rīkojas slikti. Kāpēc jūs izvēlaties nepieejamu partneri? Kāpēc vēlaties “būt labs/laba” un nopelnīt mīlestību? Kāpēc nespējat iedomāties dzīvi viens bez otra, lai gan jūtat, ka nemīlat? Dažkārt pašam/pašai to ir grūti saprast un pieņemt – nepieciešams iet pie speciālista. Vienkārši saprotiet, ka “dzīve nav sāpes”, tas esat jūs, kas savu dzīvi esat padarījis/padarījusi par sāpēm.

Ja jūs paskaidrosiet savu būšanu attiecībās ar dažādiem teicieniem no sērijas “sit – tātad mīl”, “attiecības ir grūts darbs”, “kuram gan ir viegli”, “visi tā dzīvo”, “bērnu dēļ”, ziniet, ka jūs sēžat kā uz adatas, uz graujošas enerģijas. Un, pirmkārt, graujiet paši sevi.

Ja viss, ko jūs ar partneri esat spējuši uzbūvēt attiecībās, ir pārvērties murgā, tas nozīmē, ka jūs esat viens otram nepiemēroti cilvēki, kuri cenšas dzīvē piesaistīt to, kam tajā nevajadzētu būt. Jūs neesat saderīgās pusītes. Pat tad, ja jūs esat neviendabīga personība, pat tad ja esat psiholoģiski ļoti traumēts/traumēta, jūs varat satikt cilvēku, ar kuru jūsu personības īpatnības sakritīs. Jūs aizrauj kaut kas viens, otrs pret to ir vienaldzīgs. Viņu aizskar kaut kas cits, jūs tas neuztrauc un esat gatavs/gatava piekāpties. Jūsu abu traumas nesaduras cita ar citu kā aisbergi.

Cilvēki vienmēr zina, ka šis nav īstais cilvēks, jau pašā attiecību sākumā.

sieviete_roze

Uzsākot attiecības ar neīsto cilvēku, ieslēdzas ērtības un lietderīguma apsvērumi – “sen bija laiks”, “labāku neatradīšu”, “ar laiku viņš/viņa mainīsies”, nevis tādi motīvi kā “man ar šo cilvēku ir labi”, “mana dzīve ar viņu būs labāka”, “es vēlos kopā ar viņu novecot”.

Un problēmas sākas uzreiz – kāds kādam nepiezvana, pazūd bez paskaidrojumiem, ciniski attiecas pret otra pārdzīvojumiem, manipulē ar otra pieķeršanos.

Zvans reizi mēnesī – tās nav attiecības.

Sekss bez cita veida kopīgas laika pavadīšanas – tās nav attiecības.

Vienaldzīga attieksme pret jūsu problēmām un priekiem – tas ir rādītājs, ka neesat īstajās attiecībās.

Kad cilvēki vēl pat nemīl viens otru, bet viņiem ir interesanti vienam ar otru, viss notiek savādāk. Kad šādi cilvēki ir kopā, viņi prot sarunāties no paša sākuma. Viņi māk izvairīties no konfliktiem un pretrunām, viņi saprot, ka tas ir normāli. Viņi nesarauj attiecības katru domstarpību dēļ. Viņi uzvedas kā pieaugušie, kuri vēlas satuvināties, un meklē tam ceļus un iespējas.

Kad cilvēki mīl viens otru, viņi saprot šo attiecību vērtību un nepārtrauc dialogu. Jūtas, šaubas, nesaprašanās var un vajag noskaidrot ar izrunāšanos, bez ultimātiem un draudiem. “Pasaki, kas tev nepatīk, esmu gatavs/gatava uzklausīt” – tā ir normāla prakse. “Labāk es klusēšu, lai nekļūtu vēl sliktāk,” – tas ir neiepriecinošs simptoms attiecībās.

Grūti, ļoti grūti pieņemt, ka dzīvē viss notiek jums labvēlīgākajā veidā. Ja kāds cilvēks neatbilst jūsu dzīves uzskatiem, nepārveidojiet viņu – viņam jūsu dzīvē nav vietas. Jums blakus jābūt tādiem cilvēkiem, ar kuriem jūs esat saderīgi. Nesauciet citplanētiešus uz savu planētu, viņi tik un tā uz tās dzīvot nespēs.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Šķiršanās ne vienmēr ir beigas. Astoņas pazīmes, ka bijušais tevi joprojām mīl!

Psiholoģisks tests. Kā tu izturies privātās attiecībās?

Uzacis – tavu attiecību spogulis. To forma atklāj raksturu!

Nauda nepalīdzēs. Kā atraisīt ģimenes attiecību samezglojumus?

loading...