Bēdīgi: Ķengaragā no kāda balkona “birst” tur izmitinātie kaķēni

18-07-2019

Kadrs no video


Šīs nedēļas sākumā galvaspilsētas policistu ikdienā pieredzēts citāds izsaukums, – ar stekiem un pistolēm bruņoti vīri devušies uz Ķengaragu kāda pārsaluša kaķēna meklējumos, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Rīgas pašvaldības policijas Profilakses, koordinācijas un statistikas nodaļas galvenais speciālists Staņislavs Šeiko norāda, policisti diezgan aktīvi seko notiekošajam sociālajos tīklos un pamanījuši “Facebook” kādu ierakstu, kurā vēstīts, ka pie daudzstāvu ēkas sēž kaķēns, kurš, iespējams, izkritis no balkona.

Ierodoties notikuma vietā, policisti atrada kaķēnu, kurš bija izmircis, – izskatījās, ka kaķēns tur pabijis ilgstoši. Policijas darbinieki aizveda kaķēnu pie vetārsta.

Šķiet, – darbiņš viegls, kaķēns glābts un par šo stāstu varētu aizmirst, taču jau nākamajā dienā policisti piedzīvojuši “dežavu”.

Internetā parādījies gandrīz tāds pats ieraksts par identisku situāciju pie tieši tā paša nama. Taču šajā reizē pievienots cits attēls. Arī no komentāriem varēja spriest, ka tas ir jau kāds cits, taču ārkārtīgi līdzīgs kaķēns. Izskanējušas pat versijas, ka parādījies kāds varmāka, kurš bezpalīdzīgos mājdzīvniekus tīšuprāt izmetis no balkona vai varbūt pat no ēkas jumta.

Uz notikuma vietu atkal nosūtīta policijas ekipāža, taču šoreiz kaķēns netika atrasts. Pēcāk, sekojot ierakstiem sociālajā tīklā “Facebook”, policisti konstatējuši, ka kāds iedzīvotājs tomēr pamanījis, no kura balkona kaķi “birst”. Uz dzīvokli tika nosūtīta policijas ekipāža.

VIDEO SKATIES ŠEIT!

Dzīvokļa iemītnieki – vīrietis un sieviete – policistiem atzinuši, ka uz viņu balkona bijuši kaķēni, kuri, visticamāk, izkrituši no balkona.

Sarunas laikā ar policistiem vīrietim kļuva slikti, un sākās epilepsijas lēkme. Vīrietis pārstāja elpot, un policijas darbinieki turpat notikuma vietā sāka veikt sirds masāžu un izsaukuši mediķus. Pateicoties klātesošo pūliņiem, vīrietis nedaudz atguvies, bet vēl mirkli vēlāk palīgā ieradušies mediķi. Pēc šāda pavērsiena vīrietim bija jādodas uz slimnīcu.

Policija pieļauj, ka kaķēns, kurš izkritis no balkona un netika atrasts, gājis bojā. Savukārt pirmais atrastais kaķēns šobrīd atradis pagaidu mājas. Saistībā ar konstatēto attieksmi pret dzīvniekiem uzsākta administratīvā lietvedība.

loading...