Basketbolists Kambala atkal brīvs vīrietis, bet gatavs jaunām attiecībām

04-01-2019
Kadrs no video

Kadrs no video

Daudzi nemaz nezināja, ka pēc šķiršanās no līgavas Zanes Pertnikas-Gromovas pazīstamais basketbolists Kaspars Kambala bija uzsācis jaunas attiecības, bet arī tās jau beigušās. Nu Kaspars atkal ir brīvs vīrietis un gatavs jaunām attiecībām, vēsta portāls skaties.lv.

Ziņa par skaistā pāra – basketbolista Kaspara Kambalas un stilistes Zanes Pertnikas-Gromovas – šķiršanos pērnā gada rudenī daudziem bija pārsteigums. Taču nepagāja ilgs laiks, kad pašmāju presē tika vēstīts, ka Kambala uzsācis jaunas attiecības, un par sportista mīļoto kļuvusi sociālā darbiniece un modele Anastasija Sadovska.

Šim mīlas stāstam nebija lemts ilgi turpināties. Pērnā gada izskaņā, filmējoties TV3 raidījumā ”Slavenību padomu aģentūra”, Kaspars atklājis, ka tagad bauda brīva vīrieša statusu.

”Tā kā esmu, kā saka latviski, single statusā, ja redziet mani un domājiet, ka es esmu tas īstais, protams, man arī jādomā, ka jūs esiet īstās, dodiet man ziņu jaunajā gadā!” to, ka gatavs mesties jaunā mīlas virpulī, publiski apliecinājis Kambala.

”Es esmu gatavs atrast mīlestību – jebkurā dienā. Esmu nelabojams romantiķis. Ja tā mīlestība nāk, klēpītī viņa jāņem un jāskatās, ko darīt tālāk,” šonedēļ TV3 raidījumā atzina basketbolists.

loading...