Uzzini, kuri telpaugi dāvā laimīgu ģimenes dzīvi

04-02-2020

fuksija


Tālāk minētie augi visiem ģimenes locekļiem bez izņēmuma palīdzēs nodibināt mājās mieru un saticību.

Balzamīnes dāvā spēkus, optimismu, noņem spriedzi. Pēc smagas darbdienas ir vērts minūtes 10 pasēdēt tai līdzās, lai nogurums, nomāktība un sliktais garastāvoklis tiktu kā ar roku atņemts.

Zigokaktuss (arī Ziemassvētku kaktuss un dekabrists) ļoti noderēs mājā, kur cilvēki bieži strīdas un skandalē. Šis augs piepildīs telpu ar prieku un atmodinās mājas iemītniekos pašas labākās īpašības.

Neitralizēt skaudību un pārdzīvot nepatīkamus mirkļus palīdz tradeskancija. Izmisuma un vilšanās brīdī jāpieiet augam iespējami tuvāk, jāizstāsta savas bēdas un – jau tūlīt pat kļūs daudz vieglāk.

Alveja stiprina gara spēku un palīdz vieglāk pārdzīvot vientulību. Aprūpējot šo pieticīgo augu, jau pēc pāris mēnešiem vairs nenāksies ar skumjām secināt: “esmu viena…”. Šīs domas vietā būs pavisam cita: “man ir gana daudz laika, ko veltīt sev!”.

Uz katru problēmu var paraudzīties dažādi, katrā negatīvajā var atrast arī kaut ko pozitīvu. Un labs palīgs šajā ziņā ir acālija – tā ne tikai „izgaismos” pozitīvo un labo jebkurā, pat pata situācijā, bet arī parādīs izeju no strupceļa. Šai puķei pats piemērotākais ir melnbaltos toņos krāsots puķupods. Arī mūsu dzīvē taču ir melnās un baltās svītras…

Lasi tālāk un uzzini, kāpēc mājās, kur aug bērni, jābūt fuksijai!

Mājās, kur aug mazi bērni, fuksija ir nevis vēlama, bet nepieciešama. Tā gādās, lai starp pieaugušajiem un mazajiem valdītu savstarpēja saprašanās, un palīdzēs bērnam izaugt labestīgam un jautram. Augam vēlams košas krāsas podiņš un pašsaprotami, ka tas jānovieto bērnistabā.

Turklāt fuksija ir arī īsts cīnītājs pret konservatīvismu. Ja mājā dzīvo cilvēki, kas slimīgi reaģē uz jebkurām pārmaiņām, ir pieraduši visās lietās sekot saviem ieradumiem un kaut kad atpakaļ iedibinātām tradīcijām, jāiestāda fuksija un jānoliek tuvāk „spītnieka” gultai. Nepaies ilgs laiks, un viņš kļūs pielaidīgāks un atsaucīgāks.Ģerānija tiek uzskatīta par vienu no vismaģiskākajiem augiem, un ne bez pamata.

Koši sarkanā aizsargā no nelabvēļiem un enerģētiskajiem vampīriem, attīsta humora izjūtu, palīdz tikt galā ar grūtībām darbā. Rozā – lieliski neitralizē nelabvēlīgās zonas un harmonizē telpu. Baltā – veicina bērnu dzimšanu. Katras krāsas ģerānijai nepieciešams arī tāda pat toņa pods – tad auga maģiskās īpašības pieaug vairākkārt.

Arī kaktuss nav vienkāršs augs. Novietots darba kabinetā uz palodzes, tas attīsta prāta asumu, nolikts priekšnamā vai viesistabā – pasargā no nelūgtiem viesiem, bet guļamistabā – aizsargā no neuzticības. Sievietēm, kas sapņo apprecēties (vai izdot meitu pie vīra), aso augu uz kādu laiku no mājas vajadzētu aizvākt.

loading...

1 Comment

  1. Lelde 04.02.2020 at 22:05 - Atbildēt

    Bieži stresa, domstarpību un pat laulības šķobīšanās pamatā ir materiālās problēmas. Ne velti senči runāja ka kur nabadzība nāk mājās pa durvīm iekšā, tur mīlestība lec laukā pa logu. Protams nauda un pārticība neatrisina visas problēmas, tās tāpat būs, bet citādākas, tādas, kas var pavērt iespēju attīstīties garīgi. Tomēr kaut kādam pamatam no abām pusēm ir jābūt ne tikai morāli, bet arī materiāli, lai pāris varētu dzīvot kopā ilgstoši laimīgās un harmoniskās attiecībās.Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā ar nanoūdeni mazgātā Rīgas Satiksmes trolejbusā, ārstējoties ar Čakšas un Vinķeles e-veselību, vai pārdzīvot Pūces teritoriālo reformu. Savu laimīgos skaitļus lielākajām ASV un Rietumeiropas loterijām, kur notiek godīgas izlozes, aizpildi šeit: https://bit.ly/2kJirgR un jau tagad, ar drīz gaidāmā pavasara atnākšanu, kad mostas daba un viss apkārt, pāršķir arī Tu lapu sākot Jaunu dzīvi, kura pārspēj tavus pat vispārdrošākos sapņus.