Balti, dzelteni, sarkani. Kādas krāsas dvieļus izvēlēties vannas istabai?

20-11-2023

Foto – Pixabay

Lai radītu mājoklī skaistumu un mājīgumu, ir jāiegulda daudz pūļu un laika. Īpaši tas attiecas uz vannasistabu, kur minimālais detaļu skaits neļauj izvērst lielu iztēli. Un, ja šķiet, ka šajā jautājumā ir svarīgi tikai lielie elementi, piemēram, mēbeles un sanitārtehnika, tā nebūt nav. Svarīga būs pat dvieļu krāsa, kas var būtiski ietekmēt vannas istabas kopējo izskatu.

Ar vannas istabas dizaina problēmu saskāros remonta laikā. Sākumā es gribēju visu darīt pati, bet mani laikus pierunāja draugs. Viņa kā pieredzējusi dizainere piedāvāja savu palīdzību, lai es nekļūdītos. Tā kā draudzene piedāvāja palīdzību bez maksas, es faktiski neko nezaudēju. Izrādījās, ka pat dvieļu izvēle vannas istabai bija ārkārtīgi svarīga. Balti dvieļi nav risinājums.

Dvieļu krāsa, ko nevajadzētu izvēlēties savai vannas istabai

Vannas istaba ir ne tikai vieta, kur mēs veicam higiēnas procedūras. Tā ir arī vieta, kur varam atpūsties un būt vienatnē ar savām domām. Tāpēc vannas istabas dizains ir īpaši atbildīgs. Un pat dvieļu krāsas izvēle būtiski ietekmēs telpas kopējo iespaidu.

Interjera dizaineri iesaka izvēlēties dvieļu krāsu, pamatojoties uz savām vēlmēm. Šajā gadījumā ir vērts pievērst uzmanību tām krāsām, kuras eksperti iesaka atstāt veikalā.Sniegbalts

Pēdējos gados arvien biežāk redzam, kā blogeri un influenceri, demonstrējot savu grezno dzīvi, demonstrē vannas istabas ar sniegbaltiem dvieļiem. Tāpēc arī mēs reizēm izvēlamies dvieļus, kas atgādina viesnīcas dvieļus. Tikai šādai izvēlei ir vairāki trūkumi uzreiz.

Pirmkārt, baltie dvieļi ir biežāk jāmazgā. Tā kā uz baltās krāsas visspilgtāk izskatās visdažādākie netīrumi, jāmazgā ne tikai biežāk, bet arī rūpīgāk. Un, ja vecpuiša vannas istabai šis variants var būt pieņemams, tad ģimenei baltie dvieļi nav labākais risinājums.

Turklāt daudziem cilvēkiem balta krāsa interjerā asociējas ar slimnīcas tīrību, kas arī nepiešķir mājīgumu. Tāpēc, ja jūsu sapņos bija tieši stilīgs balts dvieļu komplekts, iesakām pievērst uzmanību gaiši pelēkam, bēšam vai pienainam variantam. Tie izskatīsies ne mazāk stilīgi, taču tiem būs nepieciešama mazāka kopšana.Spilgti dzelteni

Ja jūsu mērķis ir izveidot vietu, kurā var pamosties pēc dažām minūtēm, tad izvēlieties dzeltenus dvieļus. Taču eksperti iesaka atturēties no šāda pirkuma, jo tam ir milzīgs trūkums. Enerģiska un spilgti dzeltena krāsa ir laba tikai noteiktos dzīves brīžos. Galu galā ne velti veikalos akcijas cenu zīmes visbiežāk tiek izceltas ar dzeltenu krāsu, jo tā lieliski piesaista uzmanību.

Bet, kad pēc smagas darba dienas vēlaties nomierināties, spilgti dzeltenā krāsa var būt ļoti kaitinoša. Tāpēc, lai vannas istabas dizainam piešķirtu krāsu akcentu, labāk izvēlēties maigākas pasteļtoņus. Tās var būt persiku, rozā, zilā, zilā, ceriņi un tamlīdzīgi.

Kā nomainīt dzeltenus dvieļus

Sarkans

Sarkani dvieļi ir vēl viens pārāk spilgts akcents vannas istabas interjerā. Un, ja dzeltenā piepilda ar enerģiju, tad sarkano ne velti dēvē par kaisles un spēka krāsu. Tāpēc šīs krāsas dvieļi vienmēr piesaistīs uzmanību. Protams, vannas istaba ar tiem izskatīsies ļoti stilīgi. Taču mieru un klusumu šāds akcents jums noteikti nepiešķirs.

Izmanto sarkanā nianses

Ja vēlaties, lai vannas istaba ar dvieļu palīdzību nebūtu garlaicīga, izvēlieties pieklusinātākus toņus. Piemēram, bordo, smaragdzaļš vai bordo krāsa izskatās cēlāk un mierīgāk nekā sarkanā. Un vismodernākais variants ir melnas krāsas dvieļi. Tie papildinās jebkuru interjeru, taču neradīs vizuālu troksni kā krāsainie.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Ko nedrīkst glabāt vannas istabā? Speciālistu brīdinājumi un alternatīvas

Vannas istabas plānošana. Pirmajā vietā – vajadzības

Atsvaidzinām vannas istabu! Galvenie jautājumi, uz kuriem jāatbild

Īsts SPA tavā vannas istabā. Un lai dvieļu mīkstumu apskauž pat kaķis!

Spodrinām vannas istabu. Kā ķīmiju aizvietot ar etiķi un citronu?